Mit gondoltok erről a konfigról? Még nincs meg, de ilyenben gondolkozom:

Nem lesz balhé abból hogy kéredezel valamit :smiley:
A 500DX-hez kapsz szép halk ventiket, jól szellőzik, és jól néz ki. Én azt venném.

2 Likes

Amúgy silent wing jár hozzá ugye? :thinking:
@GyurMaGyuri05 nincs baj a kérdéssel, azzal van baj, ha erősíted a f#szsagot :smiley:

Csak zárójelben, de a táp hatásfoka egyáltalán nem ezt jelenti.
A rated power egy normális tapon azt jelenti, hogy annyit bír leadni max. Tehát egy 550W-es táp maximálisan 550-et ad le, viszont mivel a hatásfoka tegyük fel 90% (specifikus körülmények között), így kb 611 wattot fogyaszt ahhoz hogy 550-et leadjon.

5 Likes

KÖSZÖNÖM nekem már nem volt türelmem többször elmagyarázni

4 Likes

Na, ezt pl nem us tudtam

Nem, alapból pure wings jár hozzá

Most itt tartok jelenleg:

• be quiet 500 dx
  • v650 v2 gold
  • r5 1600 af
  • b450 tomahawk max (vagy tomahawk max II)
  • crucial ballistix 2x8gb 3200 cl16
  • sapphire rx 570
  • crucial ct1000p1ssd8 (vagy kingston a2000 1tb)
  • seagate barracuda 2tb 256mb 7200rpm

Ezzel már el lehet kezdeni a streamelést és a videóvágást?

Meg persze a gameplayt

Most kicsit a videókártya ment alá. Kérdezték előttem is. Valóban olyan nagy szükség van 3 TB tárhelyre?Inkább abból vágj le, s dobd hozza egy jobb videókártyához: rx 590, vagy a 1660. Igazából a 1660-al járnál a legjobban, s az ára ki is jönne, ha a tárhelyekből faragnál bár 2 TB-t

1 Like

Nekem ebből egy 650 w-os van. Szerintem zsiráfkirálycsászár választás! :slight_smile:

Ha az A2000 -ret veszed, akkor ez így szerintem kiindulásnak teljesen jó lesz, gondolom a keret miatt lett RX 570, (a 1650 super árából RX 580/8 is kijött volna egyébként) az hamar szűk keresztmetszet lesz, de egyelőre így jó szerintem.
(Amúgy a CM V szériát már nem gyártják elvileg, hol találtad meg? :smiley: Az enyém egy V550, az utolsó darabok közül, készlekisöpréskor vettem, elcsíptem 23ért, csak érdekelne)

szerk.: Amúgy meg hogyhogy MAX 2 lap? A sima MAX egy 5 -össel legalább olcsóbb.

1 Like

Mióta van MAX II? :smiley:
Erről valahogy lemaradtam. Mondjuk az egyetlen különbség látszólag az audio codec.

1 Like

Árukeresőn találtam

64mb cache elég hdd nél?

Na, végül az lett, hogy 1tb seagate hdd és 500gb a2000 kerül bele, és 1660.

1 Like

Ez milyen?

Szerény személyem szerint megint annyi felesleges kört futottak a srácok, hogy nem igaz.

Itt van ez a szép build ajánló.
Keretnek megfelelő konfig kiválasz->megvesz->örül és kész vagyunk.

4 Likes

Köszi