Mit lenne érdemes fejleszteni?

Sziasztok!

Volna egy konfigom, az alábbi:
Intel i5-6500-am 3.2GHz processzor
MSI B150M MORTAR alaplap
2x4GB HYPERX DDR4 2333MHz-s ram
GIGABYTE GTX 1050 Ti 4GB
FSP 400W táp
ssd,hdd ahogy kell

Mit lenne érdemes fejleszteni?
Gondolkodtam hogy amikor megjelenik egy 2060-at vennék és még 2x4gb ramot.
vagy egy jobb proci és ugye 2x4gb ram, viszont akkor már kevésnek érezném a VGA-t szerintem.
A keret amiket leírtam kb. összege.
Válaszokat köszi! :slight_smile:

szerintem a táp az kevés,meg akkor inkább add el ezt a ramot és akkor vegyél 2x8-at mert valami van a quad chanellel , majd a többiek elmagyarázzák mert nem értek hozzá :smiley: meg milyen procira akarsz cserélni? mert ez az alaplap csak a 6. generációs inteleket támogatja de amúgy is most fel vannak hypeolva a ryzen procik mert elég opk lesznek ahogy írták :smiley: ( https://gepigeny.hu/hir/kiszivarogtak-a-ryzen-3000-es-szeria-specifikacioi-2607 )

2x4 ramot add el, és vegyél egy 2x8-as kitet, az a tuti.
Utána tápcsere.
Majd jöhet egy erősebb videokértya. A 2060-hoz már kicsit kevés ez a proci, de ha 1440p-ben gondolkodsz, akkor még elég lehet.

Leginkább amúgy 1080p-ben játszok, csgo, lol, call of dutyk, arma3-al. Azt szeretném hogy ezeket a játékokat mindenféle akadás nélkül vigye.

már most is viszi nem? :smiley: közben rá néztem cod legújabb részében is stabil 60 fpsed van low grafikán 1080 p-ben de persze lehet fentebb menni ha szép látványt akarasz de 30 alá akkor se mész le.
https://gepigeny.hu/jatek/call-of-duty-black-ops-4#cresult

Viszi, de jó lenne ha ezeket fix 140+ fps-el vigye, mivel érkezik már egy 144Hz-s monitor, és ahhoz szeretnék fejleszteni.

nem említetted szóval nem tudtam h 144hz-es gamingre kell :slight_smile:

Ez egy nagyon korrekt gépecske, én nem nyúlnék hozzá. Még pár évig kiszolgálna. De ha mindenképpen akarsz valamit fejleszteni akkor bővítsd a memóriát, bár ez is ráér, a legtöbb játéknak még elég hat-nyolc giga. utólagos szerk: Szóval a moncsihoz fejlesztenéd a gépet? Nem elég a 60 fps? E-sportolsz?

Ha 144hz a cél, akkor én 16 giga ramra fejlesztenék, és vennék használtan egy 1070-et 100 alatt.

Leginkább csgoban a go4csgo cupon vagyok jelen meg a challenger modon nyomjuk, eseazok, faceitezek és a stabil 300fps csgoba jól esne a 144hz mellé :slight_smile:

Hát ha ez a cél, akkor zsebbe kell nyúlni és új gép.
Azt viszont kicsit kétesnek tartom, hogy ez a gép nem tud kiköhögni magából 140 fpst csgo alatt. Próbáld, ki ha megjött, megérzésem szerint nem kellene gond legyen.