Mit szabad felvinni a repülőre?

Sziasztok!Holnap utazok Milánóba,ez lesz az első utam repülővel.A kérdésem az lenne,hogy a szakállvágót fel lehet vinni a gépbe kézipoggyászomban?Illetve az olvastam hogy dezodort,parfümöt csak 100ml-ig lehet felvinni.Ezeket külön be kell csomagolni esetleg?

a folyékony anyagokat ha jól tudom egy zacskóba és, a szakállvágó gondolom elektromos?

Egy sima zacskóba elég lesz beletenni?Igen egyébként,elektromos.

A légitársaság honlapján részletesen leírják. Melyikkel repülsz?

1 Like

A ryanairrel.Pontosan nem találtam meg a szakállvágót,ezért kérdem.

Az meg van szabva hogy hány kiló lehet a kézipoggyász?

Igen 8 kiló lehet

Attól függ mennyit fizetsz :smiley:
Minden légitársaság más és más, de szerintem mindenhol pénz függvénye szinte minden.

Valahol alapból benne van az árba 30 kilós csomag, valahol plusz pénz.
Ugyan így valahol alap, hogy választhatsz ülést, valahol nem, a kaja szintén valahol plusz, valahol nem.
De ugyanilyen opció, hogy mi történik ha törlik a járatot, lehet választani biztosítás csomagot szintén.

Neked kell tudni milyen szolgáltatás csomagot vásároltál. Ha van magyar képviselet, iroda, akkor oda telefonálj be, persze előbb tájékozódni kell és csak utána választani légitársaságot.

Ha nem figyel az ember és kifizeti azt ami elsőre a legolcsóbbnak tűnik, akkor csúnyán be lehet ezt szívni, lehet 5x annyira fog kijönni, mint ami elsőnek drágábbnak tűnik de mégis tartalmaz minden lényeges dolgot.