Mivel játszol éppen?

@sadstatue89:

amire én gondoltam az nem volt benne

@szikla85 Ahh, gyorsabb voltál… Mire megtaláltam ezt a két 2014ös képet… :smiley:

nekem ez a hely, ugy ahogy van nem ismeros :open_mouth: szerintem valamit nagyon rosszul csinalhattam :smiley:

szerk.: ja, hogy ez DLC-ben van, igy ertem

@Vivien: szoktunk együtt játszani: ő végigviszi a lego játékokat, én meg besegítek neki a platinázásban :slight_smile: Másik ami nagy kedvenc az a zsákfigura ( Little big planet 1-2 )
A legnagyobb poén az volt, hogy egyszer délutános műszak után akartam kicsit dark soulsozni, s 0-s hangerőn bekapcsoltam a pst. Játszok-játszok, azt vettem észre, hogy a gyerek megszolal : ez milyen ellenség volt? :smiley:

@sadstatue89: az alapjátékban is volt hasonló, de ott csak a klasszikus mondatot mondták be :

" Winter is coming"

erre se emlekszem… :smiley: oregszem

@sadstatue89: mit szóljak én? 3 hónap, s 32 leszek :smiley: Hiába a Tesco öregit :smiley:

az elet oregit sajnos :smiley:

öreg vagyok én már ehhez xD

PC Master Race hiányában csak a League of Legends, az éppen elég kiégés és fun haverokkal együtt :smiley:

@SalaysHUN: A Lol-t probáltam, de valahogy nem kapott el, mondjuk ez igaz a wow-ra is, egyedül a Guild wars 1 ami eltudott rabolni a valóságból.
A master race-ről nem hallottam, egy videót dobsz, hogy mlyen?

A PC Master Race egy kifejezés a gamer pc-s felhasználói játékostársadalomra :smiley: Ha van egy géped, ami hardcore gamingre esélyes, akkor te is a PCMR tagja vagy. Mivel jelenleg egy 5 éves lapossal tolom, másra nincs erőforrásom, főleg pénz hiányában :smiley: Ha meglesz hozzá a keret, mindenképp elkezdek összerakni vmi arra alkalmas masinát :smiley:

Jelen pillanatban:

Mass Effect 2
Hearthstone
Overwatch
Diablo 3 - RoS
The Division
SW - The Old Republic

Aranyos lehetett, mire felnô már igazi Dark Souls fan lesz! :smile:

@Vivien : Érdekli is, de a Skyrim is tetszik neki :slight_smile: Mondtam is az anyjának, hogy a picurból nagy gamer lesz :slight_smile: Az Uncharted 2-t előtte kellett végigtolnom :slight_smile:

Nem is baj az, legalabb tudja mi a jó! :d

@Vivien: Mondjuk Dead Space-t nem fogom előtte tolni :smiley:

Ilyenkor jó, hogy próbálok, s tudok újitani a gamerkedésben.

Sziasztok!
Melóhelyen annyira unatkozom, hogy írtam egy snake játékot és azzal játszom :smile:
De most inkább egy felülnézetes lövöldébe kezdek bele.
Ha úgy nézzük akkor PC-n PyGame-el (phyton) játszom “Atom” szövegszerkesztőbe :smile:
Otthon, meg inkább Unreal Engine motorral készítek kis játékokat, hogy szórakoztassam magam :smiley:

Nos amivel ténylegesen, aktívan játszom az:

The Division
Elite: Dangerous (Horizons)
No Man’s Sky
Rocket League
Star Made
GTAV

Szia @revolution2526 !
A No Man’s Sky-ról mi a véleményed? Mert én megvettem és azt kaptam amire számítottam. Jól elvoltam vele. Szerintem a nagy gond az volt, hogy a fejlesztő csapat nagyon “csöndbe” volt és a vásárlói közösség, az információ hiánya miatt túl sokat képzelt a játék mögé.