Mivel játszol éppen?

SW Battlefront II az alap haverokkal. Sajnos ha az ember SW rajongó akkor még a sok bug se tud eltántorítani.
A párommal néha Drakensang Online t játszunk.
Kaptam egy Quake Champions kulcsot @PakLee jóvoltából, szóval azzal is bénázok manapság.
De jelenleg van a gépen Pubg, AC black flag és WoT is ha változatosság kell. :smiley:

Subnautica: imádom, gyönyörű és hangulatos játék

Witcher 3: szintén gyönyörű és tartalmas játék
R6: bár utolsó meccs közben a billentyűzet támasztó bánta :smile: de azért egész jó
PUBG: tetszik, szeretem bár még csak 5 órát játszottam vele
GTA V: 4 fun
Rocket League: mondhatni ez az én main game-em :smile: imádom bár sokszor az idegeimre megy :smile:

Overwatch, minden szinten, nem csak qp.
PUBG, néha soloban, de inkább 3-an vagy 4-en toljuk.
Final Fantasy XII, PC-n, Dualshock 4-es kontrollerrel és 21:9-es monitoron.

Hogy el ne maradjon a szokásos havi egyszeri ideírás, ismét itt vagyok. :smiley: Pár napja beszereztem kb 4 és fél euróért a Witcher 1-et és 2-t. Jelenleg már vagy 20 játékbeli órája nyúzom az 1-et és még mindig csak a Chapter 2 felénél-háromnegyedénél vagyok kb. :smiley: A 3. részt meg majd tervezem beszerezni szintén egy nagyobb akció keretében. Viszont úgy, hogy játszottam már vele és baromira bejön. Konkrétan innen jött a lelkesedés az 1 és a 2 iránt. Na meg persze az is motivált, hogy akciós volt. :smiley:

Rengetegszer játszottam már az első résszel (egyik kedvencem). De a fejezeteket sose tudtam megjegyezni. A második van a templomnegyedben ugye?

A templomnegyed, meg a mocsárban pár cucc, igen. :smiley: Amúgy most megnéztem és Steamen eddig 15 órát ír. Az a poén, hogy még csak a második fejezetnél tartok és kb 7 óra volt egy. Egyébként a vége fele csökkenni fog az adott fejezetek ideje, esetleg nőni fog vagy kb mindig ugyanannyi idő?

Talán az a leghosszabb fejezet, ha mindent megcsinálsz. Aztán lesznek, hosszabb és rövidebb fejezetek. De a végére rövidek lesznek, mert felgyorsulnak az események. Többet nem mondok csak ha nagyon kell segítség.

Csak örülök, ha nem mondasz semmit. Nem szeretem a spoilereket. Mondjuk ami eddig volt, az azért meglepett.

Laptop --> Paladins

PS3 : Assassin creed brotherhood : már “csak” 5,5 szint s kész az online! El se hiszem :smiley:

Mivel, hogy van új vas így nekifogtam kimaxolni az AC Unity-t :blush:

PS-en elkezdtem Neverwinterezni. PC-n sokat játszottam vele, közel lvl 50 voltam, de most belekezdek konzolon is. :smiley:

nem rossz csak egy idő után nekem túl monoton volt, asszem pc-n egy íjász karaktert húztam fel az akkori max levelre🙂

FIFA18 csapataim:

Akinek van kedve néha tolni pár barátságos meccset az felvehetne Originen
Név: vLiiHun
6.osztályban játszom :confused:

Még mindig hatalmas ez a játék :smiley:

Assassin Creed Brotherhood : Kész az online, folytatom a kampányt, soha nem értem meg, miért vártam eddig, nagyon bejön :slight_smile:

6 győzelem és 1 döntetlennel megnyerve a 6. osztály.
Most már az 5.osztályban lehet csapatni :DD

miben?

Fifa18. Most rá függtem pedig 2 hónapig hagytam porosodni :smiley:

Ép most kezdtem a Witcher 3 wild huntot