Mivel játszol éppen?

Fortnite és Middle of earth shadow of war :smiley:

Ebben a pillanatban vittem végig az Assassin Creed : Brotherhood-t, így jöhet a maradék trófea beszerzése, s vele együtt a platina :slight_smile:

A D-Link DAP N300 wireless range extender beállitásával :confused: A PS, és a PC úgy döntött, nem hajlandó vele felmenni a netre. S próbálom beállitani.

hát… mivel beszereztem egy ilyen szépséget… így most ha mindkét kontrollert használjuk akkor :

• Gang Beasts
  • Niddhog 2
  • Overcooked

ha csak egy:

• Need for Speed (2015)
  • MXGP3
  • Gran Turismo Sport
  • AC: Syndicate
  • SP: the fractured but whole
  • Dirt 4
  • Crash Bandicoot N’sane Trilogy

ezeket így felváltva… mikor mihez van kedvem.

Heroes 7 :smiley:

Bloodborne :smiley:, ha felb*sz akkor Wolfenstein 2 :wink:

leauge of legends. :smiley: silver 2 duo es silver 3 5v5 :smiley: The WeKing ha gondolja valaki

na mert a wolfenstein az nem tud xd

végülis de, csak ott nem bukok blood echot :smiley:

mivel ps plus adomány most a bloodborne így én is elkezdem

bocsi az offért
ha most veszek egy PS-t és aktiválom hozzá a ps+t akkor még én is megkapom az e-havi 2 játékot?

ha van időm akkor általában CSGO, Xbox360-on Fifa street, illetve ha nagyon nagyon sok időm van akkor GTA V :smiley:

igen, én is azért kezdtem el, már vártam :slight_smile:

tudtommal igen, megkapod

igen… ebben a hónapban bármikor aktiválod a ps plust megkapod… de nem kettőt kapsz…

ezek mind ps plus giveaway játékok

Köszi a választ, mindkettőtöknek! Annyi jó game jön rá idén is hogy kénytelen leszek venni egyet :slight_smile:

@CsehMedve : ha az áprilisi ps + feltöltééig, ami április 1-6 között lesz, s “megveszed” akkor tudod tölteni! Viszont a régebbi játékokat, mint pl a knack, metal gear solid 5 stb… nem tudod már megvenni csak jó pénzért! Érdemes olyat csinálni, hogy akinek csak ps3-a van, mint pl nekem, hogy pc-n / laptopon belépsz a storeba ( store.playstation.com ) belépsz ott a profiloddal, s ott megveszed a ps4-es játékokat, s akkor ha lesz géped, azokat is letudod szedni!

Én is egy pluszos játékkal a WRC5-el játszok. Tegnap kb 20 perc alatt szedtem ki az online trófeákat :slight_smile:

mate, xbox one ra nincs street? regen meg PS2 egy alom volt es anapom 90%-a. egesz angliat felborogattam es a netet is, de nem talaltam, nem is jon ki? tudsz valamit rola? angol forum se nagyon ir semmit :frowning:

fifa street 2 van ps2-re asszem :slight_smile: nekünk megvolt legalább is :slight_smile:

PS2: GTA 3
PSP: LEGO Pirates of the Caribbean
PC: DmC Devil May Cry :smiley: