Mivel játszol éppen?

Valaki tudna nekem ajanlani egy Prototypehoz hasonlo jatekot? Kedvenceim kozott szerepel, de most valami ujabbal jatszanek aminek a grafikaja is brutal :smiley:

Elore is koszonom.

WRC5 : megnyertem a Junior kategóriában a VB-t, de nem minden futamon volt verseny, utána jöhet a WRC-2, s utána a WRC :slight_smile:

Jelenleg Darwin Project :stuck_out_tongue:

AC Origins :open_mouth:

Azt hiszem Darwin Project lesz egy ideig :wink:

na ma 2 játékot is végigvittem :

• Battlefield : Bad Company 2
  • Unfair Platformer

Érdekes módon az Unfair platformer nem idegesitett, inkább röhögtem a saját bénázásaimon :smiley:
Jó sokszor meghaltam (150 volt durván), de kb fél óra volt, s az utolsó pályán haltam meg a legtöbbször.

Battlefield : Bad company 2 már régóta platina, csak most haverokkal szoktunk tolni kicsit online, s akkor már a lúd legyen kövér alapon a sztorit is végigtoltam, pontosabban befejeztem újra. Ez még egy jól sikerült rész, s az a durva ez 2010-es

Sziasztok!

Egy jó ideje már a Monster Hunter World-re vagyok rágyógyulva, ha van egy kis szabadidőm, legtöbb esetben ezt nyúzom. (Valahogy mindig találok rá, mert megjelenés óta, már 200 órát beletettem :smile:)

Ha valaki szeretne Co-op-ban játszani(PS4), azt dobjon egy PM-et.
Nem rossz a sok ázsiaival együtt tolni, de jó lenne magyarokkal is, akikkel mondjuk lehet kommunikálni/beszélgetni is vadászás közben!

DmC Devil May Cry PC-n, Batman Begins PS2-őn :slight_smile:

NAGYON jutányos áron sikerült hozzájutnom a Bioshock trilógiához (1-2 remastered) és most pótolom. :slight_smile: Baszó!

XCOM: Enemy Unknown minden mennyiségben :smiley: tervezem a dlc-t is beszerezni :smiley:
meg persze az XCOM 2-t is

Még mindig Final Fantasy XII pc-n :smiley: Nem egy rövid darab de nagyon élvezem, főleg a 10 perces bossokat. Miután ezt kivittem, vagy Kingdome Come, vagy befejezem az egész FF XIII szériát, már csak a Lightning-os rész maradt.
Közben persze megy az Ow létrázás.

Mostanában nagyon rákattantam a Fortnite-ra PS-en, lehet meg is veszem a napokban a Battle Pass-t. :smiley:

Surviving Mars… elég régen volt ilyen szinten ráfagyva bármilyen játékra is…

Az elmúlt hetekben a Rainbow Six Siege-el játszom sokat, de ha megunom a AC: Black Flaged nyomom levezetés képpen :smiley:

Az alábbi játékok pörögnek mostanság :

• Battlefield : Bad company 2 haverokkal multi

• Uncharted 2 : Among Thieves elvileg kitudom 100%-olni, mivel Goty verziom van

• Assassin’s Creed 2 : ezt ma kezdtem

• Metal gear solid 3 : a sztori felénél tartok durván

• Metal gear solid - peace walker : haverokkal multi

Mindegyik PS3

Bf: BC 2 multi micsoda játék volt. Tesóm mutatta meg, imádtam, aztán jött a Bf 3 multi az meg még jobb volt.

@Talani : ha megvan ps3-ra, akkor jöhetsz, mert az is megvan, s többieknek kellene a multi, nekem platina :slight_smile: de a bf4, bf : hardline, s persze a bf1943-ra is jöhetsz, csak ps3-d legyen! :slight_smile:

Pc master race :smiley: sorry

PC:
Fortnite,
PoE,
Diablo II, III,
PUBG,
Far Cry 4

Mobil:
Emulátorral Crash Bandicoot, Hercules.

PS4-en a Witcher 3-mal játszok a napokban. Annyira beleéltem magam, hogy lassan a main story-t ki is játszom. :smiley: