Mivel játszol éppen?

FarCry 4, PUBG, Northgard és Mafia 3 ezek mennek nálam az utóbbi időben, illetve néha a barátnőmmel egy kis Overcooked :slight_smile:

Tales of borderlands + MGS : Peace Walker, s ha kész a Tales of borderlands, jön a Valient hearts : The great war. Minden PS3 :slight_smile:

A legjobban sikerült rész a sorozatból. Nemrég vittem végig az 1-et és a 2-t is, de azok valahogy nem jöttek be annyira. Nem voltak olyan rosszak (főleg a 2, ott baromira bejött a történet, csak az a baj, hogy nem lehet változtatni bizonyos dolgokon, úgy ahogy mondjuk másik szálon… Aki játszott vele, az tudja, nem akarok spoilerezni sokat. :smile:)

@kriszlele
én is kb 2 hete kezdtem újra csak a meló miatt elég kevés időm van leülni vele játszani :slight_smile:

Csak a BF3 !:smiley:
Célok:
Megöltem Gigét

Én most az overwtchot fogom tolni az új event miatt.

Steamen sikerült eladnom pár CS:GO cuccomat mert már nem játszom egy jó pár éve egyéb okokból (mindenki tudja miért), és láttam, hogy a Witcher 1-2 szépségesen le van/volt árazva, így abban a pillanatban meg is vásároltam. Szóval most ezek fognak menni az elkövetkezendő időkben!! :slight_smile: Soha nem játszottam még, viszont annyi jót hallottam róla, hogy most muszáj voltam kapni az alkalmon! :slight_smile:

Valamikor júliusban írtam ide utoljára és azóta nem sok minden változott, Doommal (régivel) rengeteget játszom és GP4-el szoktam napi 1-2 versenyt lenyomni de van hogy többet, mellette még játszogatok az Undertale-el és hasonló J-RPG-kel.

Bőven elég :smiley:

image

Witcher 3… befejezve.
Uram Atyám… hogy ez a játék mennyire le tudott kötni. Erről a játékról CSAK jókat lehet mondani… a soundtrackje olyan feelinget ad, hogy zene nélkül az ember milliónyival kevésbé élvezné. A grafika valami elképszető, a története tökéletes, a szereplők perfekten meg lettek írva, a sok lehetőség amit végre lehet hajtani, a harc közbeni vágások megunhatatlanok.
Egyszerűen tökéletes.
Amikor megláttam a Witcher III feliratot a játék végén, olyan gyorsan elment a hangulatom, hogy az csak na… igaz, hosszú game, de egyszer még biztos végig fogom vinni!

Na, ugyanez a véleményem. Szerintem minden játéknak ilyennek kéne lennie.

@kriszlele mindkét kieggel együtt vitted végig? :slight_smile:
alap sztorit is nagyon sok féle képpen lehet végig vinni

Spoiler

az se mindegy kivel vagy együtt yennel, trisszel vagy egyikkel se , meg ciri története is változik attól függően hogy mit döntesz. aztán a csajokkal való helyzeted még kihat a 2. kieg végére is egy kicsit

Igen, mindkét DLC-vel vittem. :smile:

Far Cry 2 online boost + a tervek szerint Battlefield bad company 2 vietnam dlc boost is lesz ma. Mindkettö PS3! Ha valakinek kellene a Far cry 2 böl a war partz kérem jelentkezzen, mert 3 fő kell, s inditom fél 7kor a boostot.

Link : https://psnprofiles.com/session/146900-far-cry-2

Tegnap fejeztem be a Final Fantasy XII: The Zodiac Age-t. Gyerekek, 42 óra tömény JRPG és nagyon jó volt. Nem a megszokott FF harcrendszer inkább a XV-re hasonlít. A sztori az elején eléggé ködös, és emellett utána kell járni, hogy ki kicsoda, meg miért de a közepétől igazán beindul a vége, és a végjáték is egészen érdekesre sikeredett, nem az a szokványos FF lezárás volt. Meg kell még említenem a boss fightokat. Bár csak normálon játszottam,de igenis voltak nehéz harcok, sőt volt aminek többször is neki futottam. A final boss meg, hát igen az tényleg nehéz volt. Negatívum, hogy ha nem grindolsz egy kicsit akkor még nehezebb lesz a játék. Én PC-n játszottam, ps4 kontrollerrel, 21:9-ben, minden fasza volt.

Most kezdtem el a GTA V, igen csak most, sose vonzott. Emellett meg hamarosan indul az új Ow season, irány a TOP 500. Kappa

PC-n a Witcher 3-al (kiegekkel együtt), mostanában egyszer-kétszer Darwin Project, LoL, Gwent.
PS4-en tegnap próbáltam ki a Detroit: Become Human demoját, ami elképesztően király lett. Amint lesz pénzem, megveszem!

Csatlakozom!

Szintúgy Witcher 3-at elővettem, régebben GOG-on megkaptam a GOTY edisönt, tele van buggal… de… annyi baj legyen. Mivel Witcher fanatista vagyok, mindegy… csak Witcher legyen :smile:

Egy epikus bug…
Éppen Trissel pucoljuk ki a patkónyokat. Ő erőteljesen tüzeskedik minden felé, bedarálom a Boszorkányvadászokat, ki megyünk a palihoz, hogy adja oda a fizut, Triss még mindig lángoló kezekkel magyaráz, mutogat, hót nyugodtan… és így…az élet érzés.

“Triss… a kezed… ég.”
“Akkor majd találkozunk Geralt, minden rendben lesz!”
“Triss… a kezed…”
“Sziaaaa Geraaaalt” - és azzal lángoló kézzel odébb sétál miközben garázsló üldözés megy Novigradban. Ne foglalkozz vele.

@blueblanc kedvenc ps4 witcher 3 bugom amikor elkezdesz lóversenyezni és kapsz novigradban plusz küldiket odamész a megbízóhoz aki egy törp szerűség és mondja neked hogy egy rakás pénzt raktam rád ne b*zd el a versenyt, indulna a verseny fekete kép küldetés nem sikerült és a novigradi katonák meg a törpök harcolnak egymás ellen és annyit mond a törpe hogy tűnj a szemem elől. ezt a bugot az előző kijátszásom során meg most is csinálta amikor újra kezdtem

Nem tudom srácok, én egyetlenegy hibával sem találkoztam, pedig eddig kb 3x játszottam végig a játékot. @ati423 @blueblanc

Osztom az előző hozzászólást. Van benne kb 300 órám és semmit nem találtam. Lehet, hogy csak ti fogtatok ki ilyet. Mondjuk Keszeg még mindig a legjobb. :smiley: