Mivel játszol éppen?

@Talani @jackhdtv
Tudnék belőle könyvet írni, apró bugokból nagyon sok van. nem veszi fel az objektivet, odamész az adott helyhez megy utánad a követőd nem jön be az intro, keszeg beakad meg bele bugol a fába.
én csak a ps4 platformról tudok beszélni pc-n nem tudom hogy milyen.
de ha nektek minden jó és bugmentes annak csak örülni kell :wink:

PC-n és PS4-en is megvan a Witcher 3 GOTY :smiley: Szerintem csak nem kedvel téged a játék :smiley:

Ha van lehetőség kizárni a külvilágot (ami mostanában nincs), akkor Skyrim VR, amúgy most a Dying Lightra függtem rá csúnyán, most végeztem az alap játékkal, összes side questtel és challenge-el és elkezdtem a followingot. Plusz néha be the zombie mód vagy night hunter vadászat. Esetleg ha valakinek lenne kedve nyomatni az jelezze, haverok csirkék és nem akarják megvenni :smiley: (PC)

Én pont most botlottam bele egy bugba, a Selina Banda Végnapjai c. küldetésben. Ugye a temetőben meg kell találni a “rejtett” kincset. Na meg is találtam, már csak egy gond van, az, hogy nem történt semmi se. Begyűjtöttem amit kellett és még mindig az volt a quest, hogy találjam meg. Visszamentem a mentésre és akkor is ez volt . :smile:

Ahogy @jackhdtv úr mondta bizonyára téged se kedvel a játék :stuck_out_tongue:

Belevágtam ebbe az Assassin’s Creed nevű dologba tegnap, az új F710-em felavatásaként.
Nos… eddig bezárólag öt célpont van meg, és ha nem kéne másra is időt szakítani, mennék tovább :confused:
A tornyokról meg… mikor már azt hinném, nincs nagyobb (palota, Acre), akkor jön egy még nagyobb (nagytemplom, Damaszkusz), és amikor már annak a megmászásától leesett az állam, akkor jött az eddigi legnagyobb (Templomos Erőd, Damaszkusz). Asszem’ fel kell kötnöm holnap, mert jön Jeruzsálem :smiley:

Fary cry 2 online : vasárnap hajnali 2:54 kor megszületett a War party trófea ( 16 fős játékban nyerj ) Ez a trófea olyan, mint amikor egy csecsemő megszületik :smiley: Holnapra szervezek rá boostot, de csak magyarokkal, akiknek megvan ( Only PS3 ) irjon rám! Discordon lesz valószinüleg a duma!

Creativerse
Egy barátommal van egy szerverünk, ahol csak mi ketten vagyunk, és leszünk is.
Már volt egy másik szerver, ahol voltunk, de inkább csinált egy másikat.

Visszatértem a World of Warcraft-hoz sooook soook kihagyás után és amit kaptam ez egy teljesen más élmény attól amit anno otthagytam, és eddig többnyire pozitív irányba billen a mérleg.

Sok QOL változás RENGETEG tartalom és ugyanaz a magàvalragadó varázslatos és óriási világ tele küldetések és raid-ek tömkelegével.

Mellette meg még mindíg ott a PUBG, Wildlands, Sea of Thieves.

Detroit: Become Human (DEMO)
ebben is van HUN -felirat, +baromi jól néz ki… a karakterek arca.
…és kicsit felkavaró -

Spoiler

mikor a túsz azt mondja neked könnybe lábadt szemekkel, h nem akar meghalni…

Assassin’s Creed: nem gondoltam volna, hogy annyira beszippant, hogy két és fél nap alatt kiviszem…
Nem bírtam sokáig, amikor félretettem, hogy ‘na akkor most egy kicsit tételezünk’ :smiley:
Úgyhogy a tegnap éjjel megélt parajelenet után (nem szeretem a sejtelmes, ijesztőnek is eladható jeleneteket majdnem éjfélkor, és a firkák

Spoiler

Subject 16-től

beleillettek ebbe a kategóriába)
Szóval a post-credits scene-k után azonnal zsákoltam is az AC II-őt :smiley:

az AC2 -szerintem az egyik legjobb AC. -Hangulat, zene, a helyszín… és én ebben a 2.-részben szerettem leginkább kardozni. Nem izomból kell nyomogatni a gombokat, hanem ésszel.: megvárod amíg az ellenfél támad, te odafordulsz (időben) ,visszatámadsz ,védekezel stb, -és így kialakul(hat) egy nagyon élvezetes (szuper-zsír) kis csata.

Nekem most még megvolt az újdonság varázsa az AC-vel :slight_smile:
Kezdetnek nagyon jó (AC2-ben most a második szakasz után tettem le), és szokás szerint a folytatásban minden tovább van csiszolva még jobbra, még többre stb.
Persze a jó véleményembe beleszámít az is, hogy nekem az első rész nem produkált olyan bugokat és instant lebukásokat, mint Pistinek :smiley: Plusz a parkour rész is valahogy kézre tudott állni. Ha egy kicsit több szabadidőm lesz a vizsgaidő-suck után, valószínűleg visszatérek rá a gyüjtőgetős cuccokért.

Az én személyes jelenlegi kedvencem a Sea Of Theives. Megjelenés óta játszom vele. Igaz a jelenlegi tartalom igencsak szegényes és bugok is vannak jócskán de nagyon jól eltalálták magát a játékmenetet. Barátokkal szinte megunhatatlan. :slight_smile:

@istvan9105 szinte teljesen egyetértek veled!

Mivel kijöttek az új PS Plus játékok, lassan ki is játszom a Beyond Two Souls-t . Megunhatatlan! Igaz néha a kameramozgás idegesítő, de a történet és a látvány valami elképesztő.
És mégegy PS Plus game: Rayman Legends . Először azt hittem valami dedós akármi lesz, aztán este vagy 3 órán át játszottam, mert annyira beleéltem magam! :smile:

@kriszlele : engem az Eat them! kapott így el, nagyon beteg cucc :slight_smile:

A Rayman legends demóját Ps3-n rongyossá játszottam, a nagy kedvencem, amikor a Black Betty c. zene szólt, s annak ütemére alakult a pálya :slight_smile:

Necrosmoke ismerösömmel a Battlefield : Bad company 2 Vietnam DLC-jét boostoljuk. Nekem még összesen 366 kill kell, s szó szerint 100% lesz a cucc :slight_smile: Közben meg Far Cry 2 boost Patrik cimborámmal :slight_smile:

Red Alert 2 ! :smiley: :heart:
Lakótársakkal ráfüggtünk :smiley:

Hát srácok, nálam most pörög a Dark Souls 3 és nem azt mondom, hogy felidegesít, de már nem egyszer képzeltem el, hogy beleállítom a a gyönyörű ASUS g752-őt a falba… :smile: De már az Ariandel dlc végén járok, szóval lassan kezd alábhagyni az idegrohamok száma.

Kitartás :smiley: Nagyon jó lesz az utolsó bossfight :wink: