Mivel játszol éppen?

Mármint az Ariandel utolsó bossfight? Csak mert a Ringed City is csinálom utána :smile:

Az Ariandel igen :smiley:

Beyond Two Souls: kijátszva.
Ekkora hatásaal még egy játékkal se volt rám, az biztos…
Szavakhoz nem tudok jutni milyen elképesztő játék lett.

Battlefield : Bad Company 2 100% :slight_smile: Tegnap 5-6 órát beletettem, hogy az utolsó 2 trófea meglegyen. Most levezetésnek : Soulcalibur II HD Online aztán később Far cry 2 multi

pontositok : mivel játszottam éppen : Invizimals : The Lot Kingdom : Egy ekkora igénytelen foskazánt rég láttam ! Kamerakezelés 1 nagy 0! Volt, hogy ilyenért haltam meg. Gyerekeknek készült, de közben 1-2 rész ott szívat, ahol ő nem szégyeli… Lehet ez 2/10-es nehézségü a playstationtrophies.org szerint, de azoknak az embereknek akik ezt írják vagy kötélből vannak az idegei vagy ismerik ennyire ezt a részt is. Ez a játék, tavaly (május - junius környékén ? ) volt ingyenes a PS± tulajoknak… most már tudom miért… Egyszer végigviszem… egyszer…

Command & Conquer: Renegade-be kezdtem bele.
Ez az egyetlen C&C ami nem RTS hanem FPS. Nem rossz játék de azért az akkori Westwood Studios-nak inkább az RTS volt az erőssége.

Nagy kár azért a játékért, végignyomtam anno mikor kijött, tetszett, de csomó bug volt benne és valahogy nem volt az igazi.

Ha jobban sikerül, szerintem sokkal több ilyen játék jött volna (lásd még Starcraft: Ghost)

Jól látom, hogy a profilképed egy NOD szimbólum? :smiley:
Mondjuk én a GDI-t mindig is jobban szerettem :slight_smile:

Jól látod. :slight_smile:
Negatív oldalakat jobban kedveltem a C&C-be.

@jackhdtv
mivel most aktuális így küldeném neked sok szeretettel :smiley:

Assassin’s Creed 2: nem is nagyon haladtam még a sztorival… helyette városmenedzseltem, sírrablósdit játszottam, összeszedtem az összes firenzei ládát… meg ilyen magasságokban jártam: :smiley:

Nehéz ilyenek mellett olyan gyorsan kivinni, mint az elsőt, de szerencsére nem is tervezem :slight_smile:

Mostanában sokat játszok a Rocket League-gel, és nagyon tetszik! Kezdek fejlődni is, igaz ma lett meg a rankom (Silver III xd), de nagyon élvezem. :smile:
Főleg, hogy jó sok menő bónuszt lehet kapni a kocsikra. :wink:

A változatosság kedvéért Hellgate :smiley:

Soldier of Fortune első részét játszottam végig. Ez a játék közepes nehézségi szinten hihetetlen könnyű szinte végig sprinteltem az egész játékon, ha legközelebb elő veszem ezt a játékot biztos nehezebb szinten fogom végigjátszani.

The Unfinished Swan : múlt héten vettem meg PS storeon kemény 1200 forintért, DE ez a játék akció nélküli áron ami 3990 forint megéri, pedig csak durván 4 órás cuccról beszélünk, köszönhetően az eszméletlen jó hangulatáról, egy leírhatatlan érzés volt, mikor végigvittem. Kb olyan, mintha újra gyerek lehettem volna! Most meg elkezdtem a kimaxolását a játéknak, s az összes lufi megvan már + a 15/30 méter magasra ellőni 1 kreált tárgyat. Már csak a mese könyv lapokat kell megtalálnom illetve az első chaptert 3 lövéssel megcsinálni, s 100%

Simán ráadnám vagy ráadom (?) a 10/10 -t

Fél éven belül másodszorra viszem végig a The Last of Us remastered verziót, és az a helyzet, hogy ez még mindig egy rohadt fantasztikus játék… Munkában pedig kikapcsolódásként a Dragon Ball Z - Super Saiya Densetsu nevezetű csodát pörgetem, akkora nosztalgia, hogy beszarok… Nincs kizárva, hogy Yoda Stories fogja követni… :slight_smile:

Életembe először végre végigjátszottam a Serious Sam: The First Encounter-t egy kicsit megizzasztott ez a játék.

@tkrisz95 : áj, de imádtam azt a játékot, szétröhögtem magam rajta :smiley:

Hozzám most jutott el a DOOM. Sok jót hallottam már róla itt is, meg a srácoktól is. Most kipróbáltam, és beleszerettem. Kicsit megkésve de na…:smiley:

És a zenéi sem utolsók :smiley: