Mivel játszol éppen?

Úristen…ne is mond. A zenétől kész vagyok. Imádom!

Már nem is tudom mikor írtam ,hogy neki fogtam az AC Origins-nak, de az a lényeg, hogy sikerült ma befejezni a ‘‘The Hidden Ones’’ DLC-vel együtt :slight_smile: felejthetetlen émény’ vót’
u.i.:Ahogy befejezem még pár régebbi ac-t, úgy nekifogok far cry/wolfenstein/the evil within franchise oknak :slight_smile:

@meteoric87 A zenéi tényleg, még mindig emlékszem rájuk egytől egyig :smile:

pc-n játszok jelenleg elég sok mindennel és elég sok minden jegelve van jelenleg mert nincs ennyi idő! :slight_smile:

Ami éppen megy:

Single player

Dark Souls 3 The Ringed City dlc maradt sárkány és Gael
The witcher 3 wild hunt + Dlc
Dark siders warmastered edition
Bioshock remastered
Lego The hobbit (Barátnőmmel coopba)
Watchdogs 2
assassins creed origins

Multiplayer:

PUBG
R6
Rocket League
The division

Ami még vár, vagy jegelve van:

Bioshock 2 remastered
Bioshock infinite
darksiders II
DMC
Spec ops the line
Shadow of war
FarCry 5
Mad Max

Úgy érzem kicsit el vagyok havazva de szép lassan mindenre sor kerül. :smiley:

Én szívesen belevágnék coop kalandba a We need to go Deeperben. Van rá egy emberem, de így már esetleg 3an lennénk.

Hallod, nagyon kemény ez a lista. Én éppen nem melózok, de ennek a listának a töredékét nem tudom csinálni éppen. Jó, mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy éppen azzal a játékkal is tolom, amihez a legkevesebb tehetségem adatott a világon, de ez most mellékes. Ím a lista:

• Batman Arkham City GOTY (sokadjára elkezdve, de mindannyiszor befejezetlen)
  • Kung Fu Panda
  • Kindoms of Amalur Reckoning

Kingdoms of Amalur nagyon király játék, kár hogy nem folytatják :frowning:

Sajnos nem folytatódik, de legalább egy másik címen kiadnánka egy játékot, ilyen sok tartalommal meghasonló harcrendszerrel, meg mindennel… Tetszik, hogy arra fejlődsz amerre akarsz…

Igen, nagyon jól lett megcsinálva az egész. Persze látszik hogy sok mindenből “merítettek” ötletet a fejlesztők, de ha jól van megcsinálva engem annyira nem zavar ez.

Pár napja indult el a Path of Exile legújabb ligája. Elég jóra sikeredett, engem berántott rendesen, ajánlom minden arpg fannak.

@kyuubi1992hq : A Batman Arkham City nekem is megvan PS3ra, de én se toltam ki ( még ), az a baj, hogy nagyon sok olyan játék van PS3ra, ami a fantáziámat felcsigázta + ott van még a PS+ is amivel durván 1 évre elegendő játékom van pluszba :smiley:

De mostanság 1 játékot farmolunk haverral, ez nem más, mint a Far Cry 2 online része. Aki ismeri tudja, hogy ennek a maxolása finoman szólva a lehetetlen szinten van, mivel alig tolják, ahhoz képest az onlinenak a vége felé tartunk már, igaz durván 70 órát már beletettünk fejenként… Ha nem lenne a lvl 30-as glitch akkor 400+ órára jöhet ki az utolsó trófea az lvl 30 megszerzése.

Én a State of decay 2.re kaptam rá. Már 2x végig is vittem a játékot. Lassan kifullozom az acsikat. Kapott rengeteg negatív kritikát de a bugokat leszámítva nagyon összetett és szórakoztató játék. A legutóbbi javítás nagyon sok mindenre jelentett orvoslást. Microsoft éledj fel a hamvaidból plííízzz

Momentán:
PS2

• NFS Underground
  • Devil May Cry újrázás (belefogtam egy blogba, ahol - első körben - retro PS és PC játékokról szeretnék megemlékezni)

PC

• Assassin’s Creed II. Nemsokára vége, csak Róma előtt még teljesíteni akarom az assassination contracts-okat Velencében, mert ott nincsenek meg. Az igazságot pedig kioldottam… Ezen kívül már csak a tollakból hiányzik 30valamennyi, de azokat akkor gyűjtöm, ha az utamba kerülnek. Majd az egész végén kimaxolom azt is :smiley:

Ha megvan az AC, akkor pedig lapi újrahúzás. Esélyt adok a Win10nek, mert vásárláskor galádul lezúztam Win7re.

Novembertől csak ez!:smiley:

Én most belekezdtem egy régebbi játékba. Star Wars Jedi Knight: Dark Forces II. Vannak hibái, de szerencsére optimalizálták, hogy fusson win 10 alatt is.

Fuu a Jedi Academyvel mennyit játszottunk anno:D tavaly végigjátszottam telefonon is. Jön amúgy új open-world Star Wars rpg is (Star Wars: Jedi Fallen Order) ahol először padawanként kezdjük majd el megtanulni a lézerkard használatát, az is nagyon várós lesz!:smiley:

Mostanság a Command & Conquer: Generals Zero Hour-al játszogatok. Ennek a játéknak van 2 nagyon jó mod amivel szoktam játszani: Shockwave és a Rise of the Reds. Rengeteg új egység van benne, és új frakciók is vannak.

Szombaton voltam a Bakancsos utcai bolhapiacon, ahonnan ezt a kombót hoztam el :

Ebből a Fifa 15t tolom jelenleg :slight_smile: Ha valakinek megvan PS3-ra, s kell neki az online trófeák, írjon rám akár itt, akár priviben.

Csak is a Rainbow <3

Skate2 (igen, Pisti beszólása miatt)