Mivel játszol éppen?

Dark Souls Prepare to Die Edition
For Honor
Devil May Cry 5
Mad Max
ezek között vegyes :slight_smile:

far cry 4 gold editionnal tolom ps4-en . még egy hónappal ezelőtt volt leakciózva akkor csaptam le rá mert pc-n nem toltam ki csak a kettőt meg a hármat :slight_smile:

DS 3 kivégezve :sunglasses:
Épp most öltem meg Midirt :muscle:

Dark souls 1 : új karakter, hogy 1 srácnak tudjak segíteni
Elvileg ma még lesz Borderlands : pre sequel boost is
Este elvileg Fifa 15 boostom is lesz :slight_smile:
Holnap meg Far cry 2 multi boost

Assassin’s Creed II - pipa annyira, hogy már csak a tollak hiányoznak :slight_smile:
Úgyhogy ennek örömére múlt vasárnap újrahúztam a gépet, és kapott egy csini, új Windows 10-et. Nem tudom, miért kerültem annyira, mert elég állat, olyan funkciók is felébredtek a gépemben, amitől 7-en kaput volt.
Időközben végére értem a Batman Begins-nek PS2-n, hát… az Arkhamból való szökéstől kezdve fényévekkel jobb, mint az előtte lévő tartalom :smiley:
Szóval ennek örömére most a JátékÁllomáson Splinter Cell 1 és Ratchet&Clank megy, néha egy kis NFS Undergrounddal :slight_smile:
PC-n pedig valami streamféleséget rondítok twitch-re a Deus Exből éppen. Talán beleinvesztálok egy második, b@szóbb laptopba (gépet mostanában nem szeretnék építeni), és akkor az lesz a source, míg a mostani meg a streamer, ezt még nem tudom. Pontosabban azt nem tudom, hogy a blog mellé mennyire akarok belesüllyedni a témába :smiley:

Under Defeat HD Deluxe Edition : a big in japan akcióban csaptam le rá ( valami 800 forint volt ), elvileg easy platina, hát sokszor azért bukok, mert a saját lövéseimtől nem látom, hogy a gép lő rám :smiley: Kíváncsi vagyok, hogy a 8 órás arcade mód játszás, hogy mennyiben fog segíteni…

Kedden kezdtem el a Kingdom come: Deliverance-t. Azóta van benne 10 órám :smiley: Csak egy kicsit fogott meg a játék. Aki szereti a középkort, és az igazán jó RPG-t annak tudom ajánlani. Nem kell megijedni, hogy belső nézetes.

Lassan befejeztem a fc4-et és meg lesem az 5 öst :))

Most Euro Truck Simulator 2-zök újra (Yeahunter hatására) a map 68%-át felfedeztem. Project Cars 2-zni is szoktam, autókat hasonlítom össze azonos kategóriában. WRC 7 E-sport az évben mindig benne voltam a top 30-ba. És természetesen ezeket PC-n.

ps4en ingyenes lett a black ops 3 aztán annak a multiplayerét tolom. egynek el megy bár ez a falon futás nem az én világom

Lassan kijátszom az AC: Origins story-ját, elég sokat játszom a FIFA 18-cal, de csak a karrier módját, mert a FUT-tól egy idő után lehet idegbeteg lennék, meg szerencsétlenkedem OW-ban… maradjunk abban, hogy még sokat kell gyakorolnom. :smile:

Én pont most fejeztem be az AC Origins a két kiegészítővel együtt :slight_smile: Minden kérdőjellel, küldivel, nekem 93 kellemes órát adott a game. Remélem a következő rész is legalább ilyen jó lesz!

Most játszottam végig sok év után először a Medal of Honor: Allied Assault játékot.

Jelenleg Fallout 4 & Mad Max fut singleplayer vonalon.
(+ egy kis extra mert mindenhol IS #wearethevr :smiley: )

Túljutottam a Madagascar-on PS2-n és nagyon tetszett :slight_smile:
Úgyhogy most próbálok továbbjutni Splinter Cell-ben, közben egy kis Underground, PC-n meg belevágtam a Witcher első részébe újból, most már angol hanggal :smiley:

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.

Decemberben megvettem egy Steam Sale keretén belül a Ghost Recon: Wildlands játékot. Steamen van meg, de a futtatáshoz ugye kell az Uplay is. Ezzel semmi baj nem is volt, ment minden tökéletesen. Bele is öltem a sztoriba vagy 35 órát, de aztán picit ráuntam. Viszont pár hete, amikor megnéztem moziban a Sicario 2: A Zsoldos című filmet, újra megjött hozzá a kedvem, és felraktam. Igen ám, de az indításnál az Uplay “launch error failed to start the game” hibát ír. És ezt azért furcsálom, mert eddig semmi ilyen nem volt, a 35 óra játék alatt egy indításnál se írt ki ehhez hasonlót. Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi a probléma? Újratelepítettem, de nem javította meg…olvastam valahol olyat, hogy a játék könyvtárán belül a cache mappát nevezzem át cachebackup-ra, de nem segített. Természetesen azonnal csekkoltam más játékokat is, amit Uplayen futtatok (South Park, AC: Origins) és azoknál nem jön elő ez a launch error).
Előre is köszönöm a segítséget. :slight_smile:

Kész, passz, vége.
A pokolba tudtam volna néha küldeni az Underground-ot, de végre-valahára eljutottam az utolsó verseny célvonalába is :smiley:
Úgyhogy marad most a Splinter Cell és a Ratchet & Clank PS2-őn :slight_smile:
PC-n pedig a Witcher, meg talán belefogok az Omikronba. Múltkor belekukiztam az elejébe, a hangulatot nagyon adja :slight_smile:

Nálam jelenleg a következők mennek:

• GTA Online
  • Ghost Recon Wildlands
  • a Tomb Raider-t (2013-as) máma sikerült befejezni, ezért szerintem bele kezdek a Rise of the Tomb Raiderbe :slight_smile:

Tegnap fejeztem be a Rise of the Tomb Raidert és elkezdtem a Far Cry 5-öt.
Néha egy kis BF1 és Dirt 4 is befigyel. :slight_smile:

Withcer 1-2-3 + dlc done
Darksouls 1-2-3 +dlc done
Fallout 4 föggőben és nem tudom mi legyen a kövi. Megkezdődik a meló az iskola is.