Mivel játszol éppen?

Nálam most ezek mennek:

-Raceroom Racing Experience
-Dirt 4
-WRC 7
-Project Cars 2
-Spintires
-Cities Skylines
-Human Fall Flat

Ami nálam éppen fut:

• Prince of Persia Trilogy
  • Need for Speed Rivals
  • Assassin’s Creed
  • Naruto Shippuuden ULTIMATE NinjaStorm Revolution

Egyelőre ennyi, mert ezek mellett ugye HH, megy Stream nézés megy, valamint még animézni is kellene alkalmanként.

Most kezdem Lords of the Fallen

sok sikert hozzá, én mindkét végig játszás alkalmával folyékonyan anyáztam tőle levegővétel nélkül :grin:

Warcraft 2-vel játszogatok mostanság.

most kezdtem el az új god of wart : ]

PS2:

• Ratchet & Clank - talán most már a végére érek :smiley:
  • Splinter Cell 1 - ez pedig hivatalosan az a kategória, amihez nincs elég időm :sweat:
  • NFS Underground 2 - itt pedig nem ment sokáig a Need for Speed mellőzése :smiley:

PC-n pedig:

• The Witcher - belefogtam a könyvekbe, jó lenne a játékhoz is visszatérni, közben meg valami indie limonádéval leereszteni a fáradt gőzt
  • Orwell: Ignorance is Strength - ezt pedig ma elkezdtem, és be is fejeztem :smiley: sokkal komplexebb, mint az első rész volt, nagyon sokszor hezitáltam két lehetőség közt, hogy melyiknek van több valóságalapja. A végét pedig egyszerűen szólva… elbaltáztam. Úgyhogy pár nap múlva visszatérek az utolsó fejezetre :sweat_smile:
  • 80 Days - valószínűleg ez lesz a következő ‘limonádé’ az Orwell után :smiley:

@s1lv3str0 Mindkét Orvell rész zseniális volt. Örülök, hogy Origin Access-ben rátaláltam.

Amik nálam most mennek:

• The Long Dark
  • Surviving Mars
  • Dirt Rally

No igen, zseniálisak. Az első végén is örültem, hogy volt választásom, a másodikban viszont már beolvastam az adatokat, mikor az utolaó titkosított fâjlt feltörtem. Fájdalmas volt rájönni, hogy hibáztam :S szóval ott pár nap múlva megnézem a másik alternatívát. Valamint ez a rész már komplexebb volt kicsit, az eltérő idősíkokkal. Az is nehezített a helyes döntésekben :smiley:

igen, a második sokkal komplexebb. az első részben jobban fogta a kezed a játék.

Elder Scrolls Online. Egyszerűen lenyűgöző az egész játék.

(Innen is pacsi az ESO-soknak. :smiley:)

Én most neki kezdek a fallout 3-nak hogy aztán menjen neki a 4 is :smiley: R6 megy mellette, meg esti relax-hoz ets2

The Long Dark (még mindig) számomra megunhatatlan, viszont most rátaláltam a The Flame in the Flood nevezetű survival játékra… kis aranyos játék kinézetre, viszont elég nehéz is tud lenni, jó kis kivíhás :smiley:
zárójel: a soundrack-je meg egyenesen zseniálisan jó

Én most a SCUM ot tesztelgetem. Nekem nagyon bejön a játék.

Lords of the Fallen has done. Nehezebbre számítottam. Egy két helyen azért volt pár necces helyzet, de a fő boss, meg az Annihilator kivételével a többi boss könnyen ölhető, amint átlátod a támadásokat. Viszont idegesítő volt hogy olyan lassú a karakter mozgás.Na látszik hogy egy souls copy. Összességében nem rossz. kihívást jelentő annak aki nem játszott még souls game-ekkel.

Jöhet Rise of Tomb Raider

Jelenleg a Witcher 3 pörög, nem értem miért mondták sokan hogy ehhez milyen erőmű kell, minden kimaxolva, ultrán fix 60 fps. Meg se rezzen. :smiley:

Én nem rég kezdtem el újra játszani a Drakensang-gal, ha valamikor úgy adja, játszhatunk egyet :smiley:

Divinity Original Sins 2 (most már Definitive Edition)
Mellé időnként egy kis The Long Dark, Phantom Doctrine vagy Stellaris.

Mobilon:

• Pubg.

Pc-n:

• Darwin Project
  • Kholat
  • Hitman
    Jelenleg ennyi. De ritka, ha időm engedi a munka miatt. :slight_smile:

PS4:
FIFA 18, R6S, illetve el akarom kezdeni az Unchartedokat végigjátszani. (Ismerősöm jóvoltából megvan az összes.) Még a kijötte után egy héttel, kitoltam a Detroit: Become Human-t. Kijelenthetem egyrészt, hogy majdnem mindenkit megöltem, másrészt, hogy megtaláltam a valaha volt legjobb story játékot. Szóval mindenkinek teljes szívvel tudom ajánlani.
PC:
FIFA 18 illetve 19 DEMO, R6S, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, NFS UNDERGROUND 2, Prince of Persia Sands of Time (kicsit rám jött a “retrózhatnék”)