Mivel játszol éppen?

Vampyr,Far Cry Primal

UI.:Diablo 3

Star Citizen

Uncharted: Drake’s fortune, GTA V és Dragon Ball FighterZ.

Találtam £10-ért egy PS3 slimet, úgyhogy gondoltam ideje bepótolni a GOW szériát. Az első kettőt(ami drágább volt, mint a konzol, plusz a 2 kontroller) tegnap fejeztem be, most épp a 3-at nyúzom ps4-en, utána jöhet az új.

Tudtok ajánlani valami nagyon hangulatos kaland játékot (lehet oldalnézetes/logikai is), mint pl. a Machinarium, Unravel, Limbo, Cave? Most nagyon megjött a kedvem újra ezekhez:)

Brothers: A Tale of Two Sons, Journey, Valiant Hearts mind kiváló játékok

esetleg még a trine 1-2-3 is hasonló kaliberű :slight_smile:

10 fontért 1 gépet? :open_mouth: Hol kerül ennyibe??

@Markov : Journey, Outland, Valient Hearts ezeket mindenféleképpen told ki!

A Limbobol kiindulva: Braid, es Albert and Otto. :slight_smile:

Az utóbbi időben elkezdtem egy brutális pótlás maratont, így több game pörög :

• Sly Cooper trilógia ( most a második részt nyüstölöm )

• Hotline Miami 1 : akármennyire nehéz már végigvittem, csak az A+ kell S 100%. Puszit megnézném ahogy tolja, rage game!

• Red dead redemption : illő volt így a 2 elött. Pistitől néztem kb 5-10 percet, s tudtam hogy ez tetszik.

Haverommal Dead nation + DLC : nekem platina már évek óta, de így jó hogy együtt toljuk, hatalmas élmény így nekem.

Spoiler

Gumtreen(UK) találtam mikor random rákerestem mennyibe kerül egy PS3 itt. Elég szerencsés voltam, mert 20 perce volt fent a hirdetés, felhívtam a csajt, hogy érdekelne, azt mondta, hogy még régebben volt valami baja vele, hogy nem olvasott be 1 blurayt és így bedobozolta, de már nincs meg a kábel így nem tudja kipróbálni, ezért adja ennyiért. Nem volt messze, ezért megkockáztattam. Nagyon poros volt szegény, hangosabb is volt emiatt mint a PS4 PRO-m full terhelés alatt, de kitakarítás után minden szuper.

Most jelenleg a Warhammer 40,000: Space Marine
A régebbi gépemen Knights and Merchants :smiley:

Fallout New Vegas modolás
Talán egyszer eljutok oda hogy el is indítom.
Meg ugye kellene egy franchise végigjátszás is 76 előtt.

• Accel World VS Sword Art Online
  • Sword Art Online Fatal Bullet

Jelenleg ez a 2 játék képezi a mindennapi szórakozásom alapját. Mind a 2-ben 10+ óra van eddig benne, de még a felénél se járok egyiknek se. Az elsőben asszem 11-12 óra lehet eddig benne, mint true gametime, a másodikban pedig asszem olyan 15 óra körül vagyok.

Rengeteg mellék küldetés, és nagyszerű történet jellemzi mind a 2-t, és igencsak hitelesen visszaadják a SAO feelinget, már amennyire vissza lehet adni AmuSphere nélkül.
Az ellenfelek variációja pont megfelelő, éppen annyi, hogy ne érezzük túlzottan repetatívnak, de de is legyen annyira túlvariálva, hogy egy casual player elvesszen egy hunt küldetésben mert nem találja az adott ellent.

Nemrég befejeztem majdnem fullosan a Horizon Zero Dawn-t. Iszonyatosan jó ez a játék. Mivel új vagyok a konzolok világában, ezért ezen tanultam meg kontrolleren játszani és arra jöttem rá hogy jobban élvezem.
Jelenleg párhuzamosan játszom az AC: Origins-t és a TC’s Division-t. Jah és néha ha túl sok volt az agyfasz a melóban, azt Doom-mal vezetem le :grinning:

Pc-n játszom. Most éppen AC Origins, Wolfenstein 2 The New Colossus, R6S, Witcher 3, South Park TFBW, FIFA 18, Deus Ex Mankind Divided. Kicsit sok de legalább van választék :smile:

éppen ezt akartam kérdezni hogy nálad is egy nap 24 órából áll? :roll_eyes::grinning:

Xboxon a Forza Horizon 4-et tolom. Jelenleg csak az megy.