Mivel játszol éppen?

Nekem ezek csak fent vannak :smiley: főképp az AC-t tolom aztán ha ki lett játszva akkor jön a többi :smiley:

Nem rég fejeztem be az AC Origins-t és az Uncharted 1-3-at.

Most éppen az Uncharted 4 és a Spider Man (bár ezzel még egy óránál többet nem tudtam foglalkozni) van terítéken.

Ezek után jön a Lost Legacy és a Red Dead Redemption 2, valamint napi szinten játszok a GT Sport-al.

Én is egy pár napja játszottam ki a DLC-kel együtt. Nekem az Uncharted részek kimaradtak PS hiány miatt :confused:

Nagyon nehezen, de rászántam magam az AC: Originsre. Tudni kell rólam, hogy az ezen kívül anno az első AC-vel játszottam “huzamosabb időt” (vagy 2 órát), és igazából sosem kötöttek le… se a sztoryk, se a karakterek (na jó, a Syndicate ha eljut valami 3 eurós szintre lehet fogok neki adni egy esélyt). De számomra személy szerint nagyon bejön, hogy nem AC. Meglepőúen durva, amilyen semmilyennek tűnt a főszereplőnk, annyira élettel teli számomra, vannak emberi érzelmek a játékban, nem rossz a voice acting, szóval kellemes csalódás. Eszméletlenül néz ki a játék és kb. 3 óra után 1-2 aprócska buggal találkoztam, ami ugyebár elég hamar összejött a többi eddigi címnél amibe belenyaltam. Tetszik, hogy nem igazán fogja a kezem, kellemes open world de nagyon jól követhetőek mind a mellék, mint pedig a főküldik. Szóval meglepően jól elvagyok vele, ha valaki kicsit magára ismer a leítak alapján, bátran adjon egy próbát, mert nem fogja megbánni.

Emellett online lövöldék: Siege, Pubg néha. Witcher 3 is terítéken volt, de format után a 20 órás save game-em elveszett és most nincs nagyon kedvem újra nekiállni hirtelen… :frowning: De így szerencsére rátaláltam az Originsre. :slight_smile:

Final Fantasy VI-ba kezdem bele, már egy párszor bele kezdtem de 1-2 óra után mindig abbahagytam nem tudom miért. Viszont találtam hozzá Magyar verziót amibe azonnal bele is kezdtem.

Én nemrég kezdtem bele a Dying Light-ba, ha valakinek lenne kedve csatlakozni megtaláltok steam-en IlonkaTheWarrior néven :slight_smile:

RDR2 -
…felkapaszkodtam egy puccosabb lovaskocsira (a játékban) és ledöbbentem, hogy jobban mászok mint a Pókember ! +hangok / eső, állatok, deszkaropogás -besz4rás ! Na ,megyek is vissza -csavarogni ;

Spoiler

(+Have a Nice Day / Fényes nyergek:)

SINNER - Sacrifice for Redemption

Csodálom hogy Pistiék még nem fedezték fel. Legalábbis én nem tudok róla. Ez egy kegyetlenül nehéz Dark Souls játék.

Mióta megvan a PS4-m ( októberi fizukor ruházták be ) azóta csak azt tolom. Az alábbi cuccokkal :

• Bloodborne : ugye ezt pluszban kaptuk elkezdtem, azóta nyugtatón élek :smiley:

• Capitals Adventure : free játék, a storeban.semmi egetrengető, de finoman szólva néha már unalmas.

• Friday 13 : haverokkal toljuk coopban nem lenne rossz, de a trófeákat eltulozták

• Broforce : Pistiék mutatták, én egyből ráfagytam

• Rocker league : Ezért megérte már megvenni a PS4-t. Nagyon tetszik, tuti meglesz tartva

LEGO Star Wars PS2-őn kimaxolva. Kicsit ráfüggtem az SW-re :smiley:
Most a Ratchet & Clank befejezésén ügyködöm, az a final boss elég betegre sikerült, meg beizzítottam a PS-t, és belefogtam az NFS Porsche 2000/Unleashed-be :slight_smile:

ps4en pár napja kezdtem el a shadow of the tomb raidert mellette meg h1z1ezek :slight_smile:

Jelenleg kezdtem el a Warframet, nagyon tetszik, emellett Fortniteozok, Rocket Leaguezek, Lolozok, meg Black Squadozok.

#doom #multiplayer #ps4 :wink::shushing_face:

PC:

• Call of Duty
  • The Witcher

PS:

• Need for Speed Porsche 2000
  • Aladdin in Nasira’s Revenge (régi kedvenc, PC-n nem tudtam végigvinni, aztán később elindítani se ^^")

PS2:
Ratchet & Clank végigjátszva, tiszta boldogság :smiley: A Splinter Cell-el viszont megakadtam :confused:

• Destroy All Humans!

Jelenleg :

• Destiny 2
  • Need For Speed Rivals
  • AC Origins
  • The Sims 4

Ami fontos volt azt megcsináltam, csak az a fránya 1% hiányzik. Remélem nem az összes mellékküldetés mert akkor megbolondulok.

Ezután:
-AC: Odyssey Season Pass tartalmak, majd amikor megjelennek.
-Metro 2033 és Last Light, redux mind a kettő.
-Overwatch

De, valószínűleg az összes mellékküldetés… :joy: Együtt érzek, mert ugyanezt a folyamatot élem jelenleg…

Akkor majd amikor végtelen időm lesz. :grinning:

PS-re megvettem a WRC6-7-et…de valamiért nem vesz rá semmi hogy játszak vele… az irányítás olyan mintha jégen próbálnék menni.

Egyébként most MAD MAX, RDR2, GT Sport, Spyro Reignited Trilogy, Spider Man NG+, illetve most a Turf Wars dlc

Illetve telon PUBG gőzerővel és Last Day on Earth

PC-n folyamatosan az Overwatch pörög haverokkal minden nap! Nagyon fun kikapcsolódás még mindig! :slight_smile:

PS4-re most a Dark Souls Trilogy pörög, most ruháztam rá az új fémdobozosan megjelent verzióra, lassan befejezem az Remastered-et! Barátoktól/családtól most kaptam meg még az Ac Odyssey-t és a Spider-Man-t szóval unatkozni nem fogok az biztos! :smiley:

Switchen pedig jelenleg az Octopath Traveler-t játszom, így 20 óra után is még csak alig haladtam a storyban valamit, zseni egy játék! De szerintem amint kipörgettem megjátszom a Dark Souls Remastered-et Switchre is, mert nagyon megfogott PS-en!