Mivel játszol éppen?

Én most fogok belefogni a Darksiders 3-ba, meg a Darksouls 3-ba(másodjára). Ezen felül maradt a:

• Destiny 2
  • AC Origins
  • Need For Speed Rivals(majd később a payback)
  • The Sims 4
  • Dragon Age Inquisition
  • The Elder Scrolls V Skyrim

Beszereztem megint a Resident Evil 4 -et. (PS 4 -re) Tudom, sokaknak ez problémás játéknak számít (“nem olyan mint az igazi R.E. -játékok” ,“ronda is”, “nem lehet lődözni ha fut az ember”, stb) ,de mint -game- nekem nagyon bejön. Ezt nyomom most; Újra és újra és…

Volt ez az “ajándék 1 hét Origin access twitteren” dolog és vagy 4 nap csúszással, de kaptam az EA-től kulcsot. Ennek keretében nyúzom kb. 4 órája a Battlefield 5-öt. Tudom, hogy emberiség ellenes bűntett gyakorlatilag bármit szeretni ami EA manapság, de ez valami elképesztően jó. 1942, Vietnam, 2, 3, 4, 1, ezekkel mind aktívani játszottam multiban is, de a régi BF-ekhez viszonyítva is valami elkpesztően jó cucc szerintem. Nyilván multira hegyezem a dolgokat, mert az a sava-borsa. A kasztok közül mind hasznos, és egyelőre szerintem fegyverzetileg is nagyon kiegyensúlyozott. A Pályák nagyon jók, egyéni akciókra és remek csapat-tactixra egyaránt nagyon alkalmasak (eddig amiket láttam…). A látvány elképesztő, a Frostbite még mindig fantasztikus motor. Úgyhogy mindenki aki valaha szerette a BF-et és aki nem, de elvből mert EA ki se akarja próbálni… HÜLYESÉG!!! Meg is van a karácsonyi ajándékom magamnak…

Rainbow six megy mar eleg regota.Szerencsere most talalkoztam nemreg egy nagyon jo kis csapattal es nagyon szeretek veluk jatszani.Mellette meg a pubgval probalkozok,illetve az Escape from Tarkovot tervezem megvenni ugyanis nagyon megtetszett.

The Long Dark (már 1 éve, megunhatatlanul) , mellette Mist Survival- Early Acces zombi-survival… nagyon Early,eléggé bug-os, de rengeteg kontent van benne, játszatja magát így is, illetve a Path of Exile-ba próbálok belemerülni, de nem tűnik egyszerű feladatnak :slight_smile:

oo a jó kis Long Dark :slight_smile: imádom.

Shadow of the tomb raider
IFSCL
house flipper
mirrors edge catalyst
sims 4
pc building simulator
overwatch
lol

Borderlands 2 legtöbb kiegészítőjével kivégezve, aztán jött a Forza Horizon 4 (Game Pass keretében beletoltam vagy 20 órát, aztán abbahagytam), majd végigtoltam a Shadow of the Tomb Rairdert (állítólag 74%-át sikerült teljesítenem a játéknak), most pedig belekezdtem a The Divisionbe, ami New York rajongóként maga a drog :smiley:

Nosztalgiázni van kedvem így Diablo 1 pipa, most jön a Diablo 2 és 27.-én érkezik a 3 Switch-re.

AC: Odyssey-t fejeztem be nemrég, már csak kalandozok, szedem össze a lehető legerősebb cuccokat a buildemhez… amúgy hihetetlen élmény volt a játék!!

DOOM, karácsonykor :slight_smile:

Red Dead Redemption 2!
Nem hittem volna hogy le fog kötni,mivel nem igen szoktam végigjátszani játékokat időhiányban,de ezt a gamet biztosan végignyomom,legalábbis a storyt! :smile: :smiley:

PC: Tempest. Egy gamer fb-csoportban elvállaltam, hogy írok róla :slight_smile:
PS2: Need for Speed Most Wanted - eddig tartott a nyugalom az Underground 2 után, esz a fene a Carbonért, de előtte kell játszani az MW-t is (saját feltétel). #5 vagyok már a Listán, kettő kivételével az összes forgalmit elhoztam eddig :smiley:
Plusz most félre van téve a Destroy All Humans! és az Aladdin in Nasira’s Revenge.

Kimaxoltam a FAR: Lone Sails csodat, most pedig epp a Neon Code-ot nyustolom.
Aztan megvettem nosztalgiazni a Mafia 1-et :smiley: es ha az megvan, akkor vegre AC: Syndicate.

Már három hónapja semmivel, a Sekiro: Shadows Die Twice-t várom nagyon, de minél közelebb a megjelenés annál nehezebb a várakozás.

Az elmúlt hetekbe hónapokba Final Fantasy maratonozok. FF6, FF7 és FF8-at végigjátszottam és most FF9-et tolom.
Ezelőtt sosem játszottam végig egy Final Fantasy-t sem és azt kell hogy mondjam hogy bánom hogy eddig egyikkel se játszottam, az FF7 az egyik legkedvencebb játékommá vált.

Hála a Geforce NOW-nak orrvérzésig Divison és AC: Origins :smiley:

Drawn to death : 25-én lövik le a szervereket, addig kellene platinázni ( még 3 trófea van S platina ) amúgy egy jópofa rajzolt multiplayer lövölde a cucc. PS4 exkluzív

~ AC Odyssey
~ Devil MayCry 5
~ F1 2018
~ Metro Exodus – pihenő pályán :blush:

pubg-zek ps4en és doom3-al tolom laptopon :smiley: