Mivel játszol éppen?

Én most fogok belefogni a Darksiders 3-ba, meg a Darksouls 3-ba(másodjára). Ezen felül maradt a:

• Destiny 2
  • AC Origins
  • Need For Speed Rivals(majd később a payback)
  • The Sims 4
  • Dragon Age Inquisition
  • The Elder Scrolls V Skyrim

Beszereztem megint a Resident Evil 4 -et. (PS 4 -re) Tudom, sokaknak ez problémás játéknak számít (“nem olyan mint az igazi R.E. -játékok” ,“ronda is”, “nem lehet lődözni ha fut az ember”, stb) ,de mint -game- nekem nagyon bejön. Ezt nyomom most; Újra és újra és…

Volt ez az “ajándék 1 hét Origin access twitteren” dolog és vagy 4 nap csúszással, de kaptam az EA-től kulcsot. Ennek keretében nyúzom kb. 4 órája a Battlefield 5-öt. Tudom, hogy emberiség ellenes bűntett gyakorlatilag bármit szeretni ami EA manapság, de ez valami elképesztően jó. 1942, Vietnam, 2, 3, 4, 1, ezekkel mind aktívani játszottam multiban is, de a régi BF-ekhez viszonyítva is valami elkpesztően jó cucc szerintem. Nyilván multira hegyezem a dolgokat, mert az a sava-borsa. A kasztok közül mind hasznos, és egyelőre szerintem fegyverzetileg is nagyon kiegyensúlyozott. A Pályák nagyon jók, egyéni akciókra és remek csapat-tactixra egyaránt nagyon alkalmasak (eddig amiket láttam…). A látvány elképesztő, a Frostbite még mindig fantasztikus motor. Úgyhogy mindenki aki valaha szerette a BF-et és aki nem, de elvből mert EA ki se akarja próbálni… HÜLYESÉG!!! Meg is van a karácsonyi ajándékom magamnak…

Rainbow six megy mar eleg regota.Szerencsere most talalkoztam nemreg egy nagyon jo kis csapattal es nagyon szeretek veluk jatszani.Mellette meg a pubgval probalkozok,illetve az Escape from Tarkovot tervezem megvenni ugyanis nagyon megtetszett.

The Long Dark (már 1 éve, megunhatatlanul) , mellette Mist Survival- Early Acces zombi-survival… nagyon Early,eléggé bug-os, de rengeteg kontent van benne, játszatja magát így is, illetve a Path of Exile-ba próbálok belemerülni, de nem tűnik egyszerű feladatnak :slight_smile:

oo a jó kis Long Dark :slight_smile: imádom.

Shadow of the tomb raider
IFSCL
house flipper
mirrors edge catalyst
sims 4
pc building simulator
overwatch
lol