Mivel játszol éppen?

RDR2-t tolnam PS4-en ezerrel, de random idokozonkent ce-34878-0 hibaval szorakoztat… :frowning: ezuton is csokoltatom a Rockstar Games-t :smiley:

Legalább nem nyírja ki az egész gépet mint az Anthem :smiley:

Többet kellene, de mostanában nehezen veszem rá magam. Amúgy semmi main streamen kívülivel:

• Metro: Exodus (PC)
  • Red Dead 2 (PS4)

Mondjuk most fejeztem be a Resi 2-őt.
Ami meg folyamatban & parkolópályán van még:

• Cuphead (Pc)
  • Doom (Psvr)
  • Farpoint (Psvr)
  • Firewall: Zero Hour (Psvr)

@Csiki91 nekem még két évvel ezelőtt az AC syndicate szerette dobálni ezeket a hibákat :smiley:

@ati423 en most kiprobaltam, hogy nyomtam egy fullos PS4 re-initialization-t, epp telepitem vissza a jatekot, aztan johetnek a mentesek USB-rol… Allitolag ez segit :smiley: Valaki irta, hogy neki meg a Witcher 3-nal volt ugyanez.

Jelenleg a Hollow Knight-al ami nagyon nagyon tetszik :smile:.

Parkolópályán:

• Shadow of the Tomb Raider (PC)
  • AC Odyssey (PC)
  • Spider Man (PS4)
  • Red Dead Redemption 2 (PS4)

Állandó játékok:

• Heroes of Migh and Magic 3 HD+HotA (PC)
  • GT Sport (PS4)

Amit várok és hamarosan itt van:

• Sekiro (PC), de még nem tudom, nekem hiányzik a személyreszabhatósága a Dark Souls-nak, de meglátjuk.
  • FF XV Ardyn DLC (PC)

Nekem epp hogy csalodas egy kicsit.

A Nioh-nal konnyebb, nincs stamina, arra kell figyelni hogy mikor ugorj es mikor terj ki, van olyan skill amivel siman beleallhatsz a kivedhetetlen tamadasba is, a nehezsege abbol fakad hogy a jatekosok turelmetlenek es dark souls kent kezelik.

A bossharcok jok, de a vilag egyhangu nem tul valtozatos.
A harcrendszer nem rossz, de egy lebutitott Nioh erzeset kelti.
Egyenlore 7/10 (kb 10 ora jatekido) Nem rossz jatek, de tul lett hypeolva.

A Nioh sem tokeletes sot, a harcrendszert leszamitva nem tartom kulonisebben jo jateknak.

Spoilert tartalmaz! (Csak Boss és Ending elnevezéseket)

Sekiro: Shadows Die Twice – > Ezennel VÉGE! (Mármint az első végigjátszás :smiley: ) Lássunk egy kis összefoglalót: (Hosszú lesz :smiley: )

SZERINTEM egy brutálisan jó játék lett, a From Software legjobbja, bár számomra a Top 1 játék lett amúgyis, holtversenyben az Assassin’s Creed Odyssey-el :D.

Végre kaptunk egy storyt, ami mellesleg nem is sikerült rosszra. Végtelen sok Mini Boss és Boss, amik nagyon élvezetesek, még a legnehezebbek is, de az egész játék hatalmas kihívás. A harcrendszert amennyire nem szerettem az elején, most olyannyira imádom, mert rengeteg lehetőség van benne, és végtelen játékstílushoz hozzá illeszthető a változatos Prosthetic Tools-ok miatt.

Szerencsésnek mondhatom magam abból a szempontból, hogy elég jól megy minden játék, és ez is szerintem nagyon jól ment, pláne miután rájöttem, hogy ez egy sokkal inkább taktikus játék, amin át kell gondolni az egész Boss Fight-ot lépésről lépésre, vagy egy adott akciót.

Két darab Boss volt ami tényleg nagy kihívást jelentett, bár a fenti indokokból kifolyólag ezekkel is viszonylag hamar megbírkóztam.

Demon of Hatred volt az a Boss ami tényleg megizzasztott, és tele voltam olyan halálal, ami kb 20mp alatt következett be. Kb 2 óra alatt sikerült legyűrni, tényleg nehéz volt, de nagyon látványos volt maga a Boss illetve az egész Fight.

Isshin, the Sword Saint volt pedig számomra a legnehezebb. Egy nagyon jó kis END Boss-t találtak a készítők (nem mindegyik endingnél ő van), és a Story is nagyon jól felépített volt köré. Na ez a fight valami elképesztően durva volt, itt minden egyes dolgot amit korábban megtanultam a játék alatt használni kellett. Kb 3 óra alatt ment le, de itt tényleg olyan volt a fight a végén, hogy minden pillanatot megterveztem, a legelejétől, a legvégig. Prosthetic Toolsokat pontosan kikalkuláltam, megfontoltan hogy milyen phasebe és melyeket használom. Például a Lazulite Sacred Flame-et egyszer használtam a Fight legelején. Majd következőleg az utolsó 2 fázisban használtam el minden maradék Spirit Emblememet Long Spark-ra és Suzaku’s Lotus Umbrella-ra. Illetve a useolós itemeket is megterveztem, hogy mikor mit használjak.

Ezt követően, hogy 2 Ending-et üssek egy csapásra, a Fight előtti mentésemet felhasználva, újra nekiláttam, és egyből újra lement, ugyan azzal a taktikával, csak néhány hitet kapva.

Néhány adat:

• 45 óra alatt sikerült végigjátszanom, úgy, hogy ha többször nem is játszanám végig, már akkor is megérte a pénzét, de még 2 végigjátszás biztosan lesz.
  • Minden játékot szeretek úgy játszani, hogy minden egyes centimétert bejárok, és kimaxolom. Itt is így tettem, így született meg az említett 45 óra. Minden Mini Boss és Boss halott, még az opcionálisak is. Minden Groud Seed / Player Bead / Halpikkely megszerezve.

Most Dragon’s Homecoming és Immortal Severance endinget választottam, következő a Purification lesz, azt követően pedig a Shura. Igyekszem ismét minden Idol-t megszerezni, de azért viszonylag sietni fogok :smiley:

Ha végigolvastad köszönöm. Kiváncsi vagyok a TE véleményedre / tapasztalatodra is, úgy hogy várom kommentben! :smiley:

PS4-n adtam egy esélyt a Conan Exiles-nek amit a srácok régebbi streamjeikben toltak, akkor nagyon tetszett, lehet , hogy bennem van a hiba , de az Admin kodos trükk után, meglett a platina S töröltem is le. Később adok neki még egy esélyt. A Brawlhalla viszont alap cucc lett! Telefonon ami viszont nagyon bejött az a Head ball 2, ami gyakorlatilag 1 az 1 elleni foci. A 90 másodperces meccsidő sokszor úgy megy el, hogy észre se veszed! 1 negatívum van az a sok-sok reklám

Pénteken vettem egy használt gépet, így most AC Odyssey-el játszok.
Ha athajozok Megarahoz akkor a kikötő el van egy jel két ellentétes nyilacskaval, mielőtt elkezdenem gyengiteni az atheniakat.

Ha visszattöltök, akkor ezzel a nyíllal attudok állni az atheniak pártjára?

Mindegyik szigetnek vagy szigetrésznek megvan az adott befolyása, ha pirossal van akkor Spárta , ha kék akkor Athén, ha legyengíted ezt a befolyást akkor elérhető a Conquest Battle ahol eldöntheted, hogy segítesz megvédeni azt a részt vagy pedig a másik oldalnak segítesz elfoglalni (pl. Spárta irányítja Megarát ->legyengíted -> csata-> és vagy segítesz nekik megtartani vagy Athénhoz pártolsz és elfoglaljátok és akkor Athén lesz nagyhatalmon :smiley: ) Ha védeni segítesz akkor 1 Epic Gear-t kapsz , ha befoglalni akkor pedig 2-őt.

Tehát akkor nem kell viszatöltenem, mert úgyis a csata előtt dönthetek?
Köszönöm!
Akkor mire való ez az Imapct Quest jel?

Google.

Megjött a fizu :smiley:

Már csak azt nem tudom mivel kezdjek :smiley:

A konyhai fellépővel? :smiley:

Az boltba volt csak a tulajt ismerem, S kértem hogy hadd fotózzam le a játékokat, S csak igy tudtam tenni :smiley:

S ma még beruháztam digitálisan a Driveclubbol az összes dlc-vel + bikesal. Mindennel együtt 14 ropi volt ebből 7 ropi csak a Driveclub volt

A Sekirot végigjátszottad már?
Mint a soulslike gamek fanatikusa :smiley:

Minecraft, PCn.

Most PS2 emulátorral a Drakengard 1. és 2. részével, majd jöhet a Ratchet and Clank, Jak 3, Star Wars Battlefront 2.