Mixer - Magyar nyelv támogatása

Hali mindenkinek!

Bizonyára sokan tisztában vagytok vele, hogy mi az a Mixer.

Bizonyára azt is észrevettétek, hogy nem elérhető a magyar nyelv a platformon, de még csak egy TAG sincs, amivel meg lehetne találni a magyar streamereket. Megérdeklődtem a Mixer supportnál, hogy mégis várható-e előrelépés ez ügyben, és egy feedback oldalra irányítottak, ahol már rég meg is nyitotta valamelyik honfitársunk a témát, de sajnos alig érkezett rá szavazat, gondolom részben ez miatt sem jutunk egyről a kettőre.

Amennyiben támogatnátok a kezdeményezést, ezen az oldalon tudtok az ötletre szavazni:

Kíméljük egymást a platformok közti vitáktól, ne erről szóljon a topic, szerintem baszó lenne lekörözni szavazatban a többi ötletet, bebizonyosodna a közmondás: kicsi a bors, de erős :wink:

8 Likes

Magyar streamerek vannak már rajta amúgy? :thinking:

Még nem találtam rajta magyar streamert.

1 Like

Pedig nem is annyira rossz. Pont a napokban néztem, nekem tetszik. :sweat_smile:

Amíg nincs legalább egy magyar TAG, amivel rá lehet találni a magyar streamerekre, addig itthon nem nagyon fog tudni elterjedni, szavazni kell a feedback oldalon, aztán reméljük mielőbb észreveszik az igényt. Egyébként ahogy néztem folyamatosan bővül a támogatott országok listája.

1 Like

Meglesz ez is idővel