[Mobil] Last Day On Earth

Sziasztok!
Van ez a játék a Laat Day on Earth telefonokra ami egyenlőre csak béta de jó ilyen walking deades. Valaki rajtam kívűl játszik ezzel?:smiley:

Érdekesnek tűnik, leszedem még megnézem! :smiley:

Rendben :smile: Majd mesélj mire jutottál :stuck_out_tongue:

Már 2 embert kinyírtam, köszi ez király játék :smiley:

GG majd csináljatok ládákat a lootoknak :smiley:

Ú már kinyírtak párszor, semmim nem maradt :smile:

:smile:

SziaSztok!

Nyomom már egy ideje, 45 lvl vagyok,mik a tapasztalatok? Én csak robotokkal találkozom senki mással. Ti?

Hello ,
Egyenlőre csak ilyen botok lesznek mivel beta a játék de a helyeiket ki tudod fosztani :slight_smile:
A játék jó de a mostani frissités a cuponos dolog nem tetszik rgyenlőre :smiley: bár jó dolog mert clearelni kell csak nehéz alapanyaghoz jutni

Sajnos Jelenleg lehetetlen össze rakni a cuccokat,mert olyan erdőbe kell menni ahova csak autóval lehet,de az autóhoz meg oda kell menned. :smiley: Kicsit ellentmondásos. :smiley: Szerinted Marad a szintünk ha már nem lesz béta vagy kezdhetjük elölről?

Ebbe itt van minden

Egyébként nézzétek a twitter oldalukat a keszítőknek @lastdaysurvival…ott nyomon lehet követni hogy mit csinálnak.

Amúgy jelen pillanatban még nem állnak készen a szerverek,ezért még csak single mód van, csak AI-k vannak, kicsit örültem mikor meglett a bunker, de sajnos most nagyon könnyűre csinálták…
Lőfegyver nélkül meg lehet csinálni az elsőt… A második szintet meg 1 glock használatával… Az elején még jó volt amikor több m4, glock, shoti kellett hogy túléld… Csak akkor meg nem érte meg lemenni…

Sajnos nagyon szomorú hogy az emberek csak most találnak rá… Szerintem a top 3 smartphone játékok közt van… Még így, hogy a jaték 30%-a sincs benne, mint amit ígértek.

Néhány tipp egy “veterántól”

• Ruhával ne foglalkozzatok… Alig védenek az alap ruhák, hamar tönkre mennek és rohadt sok minden kell hozzá. Abból az anyagból inkább bandázst csináljatok.
  • Ha guggolva mentek egy zombi mögé, kb 3x annyit sebez a fegyver elsőre.
  • Ha potya airdropot akartok akkor kezdjetek el utazni a házatok és a zöld erdő között… 2-3 utazás és bedobja az airdropot…
  • A zsebetekbe be lehet kaját tenni, így könnyen lehet healelni anélkül hogy az inventoryba lépnétek.
  • Mikor látjátok hogy 2 órán belül megérkezik a horda, azonnal lépjetek ki, különben elég súlyos rombolást okoznak a házadban. Inkább várjátok ki azt a két órát…
  • Ha valamelyik területen rátokmegy egy AI, és nem akartok harcolni, fussatok ki a pályáról… Amint kimentek a mapra eltűnik onnan, nyugodtan vissza lehet menni.
  • Ha combat van… És úgy néz ki hogy meghalnátok, csak zárd be gyorsan az alkalmazást és lépj vissza :stuck_out_tongue:

Ha további kérdés van írjatok

Nagyon jó a játék igyis csak a bubkereket raknák vissza az eredetibe bár kitudja ez is jo valamire.
Engem a piros köveknél amikor bauxitot kerestem a VSSes bot megjött :smiley: amire azt hittem nem is létezik

Amugy miket igértek?:smiley:
Másik kérdés a workbench vagy nem tudom mi a nevét meg tudtad csinálni ami fegyver darabokat csinál?:smiley:
Meg red zone-t ,hogy lehet könyen ki űríteni?:smiley:

Egyrészt egy hatalmas térkép, tele AI bazisokkal… A-tól Z-ig bunkerek… Többféle egyéb helyszínek:

Multiplayer mód, klánháborúk, még több fegyver, még több zombi különböző perkekkel…
Meg hát amiket fel tudsz oldani

A weapon part makert megcsinaltam… De MÉG nem éri meg… 70 alumínium rúd és még alumínium szál… Hogy csinálj alkatrészt a fegyverekhez, amikhez nincs meg az összes cucc.

A piros helyekhez kaja kell sok… Meg melee fegyverek… Amennyire lehet csak lopakodni… Ha meg jön a Big One… Akkor Futaaaaaaaas…

Ha meg csak a bauxit miatt mennétek a Red zónába, akkor meg a pálya szélén guggolva vegigmehetsz anélkül hogy harcolnod kellene…

Az aluminium szállak meg vannak :smiley: csak a többi nincs :confused: az a csavarhuzot nehéz előkeríteni xD de van egy érdekes dolog a bauxit bányászatra ,hogy tele van a táskás és bauxit bent van 1db és auto lootolsz és oda megy azokhoz a helyekhez ahol lehet bauxit

Szia gambleneverdie!

Hogy tudsz multiplayertben játszani?

@dewke88

Amúgy @bazsika199401…az az auto loot dolog nem hülyeség, annyi a probléma hogy elkezd futni ész nélkül…

Ezt olvastam,de akkor honnan vannak a képek vagy pl “Multiplayer mód, klánháborúk, még több fegyver, még több zombi különböző perkekkel…
Meg hát amiket fel tudsz oldani” én ezt úgy értelmeztem hogy neked megy.

A képek a Twitter oldalukról vannak, és csak azt írtam le hogy mi minden LESZ a játékban… Olvasd végig a kommenteket, ne csak a végét xd
Az a feloldásos dolog az annyi hogy amire el tudod költeni a skill pontokat azok mind benne lesznek majd… Most talán jó ha a fele elérhető nyersanyag híján.