[Mobil] Last Day On Earth

Mennyibe kerül a motoros fényezés?:S

Majdcsak összejön már :wink: ‘AMENO’
@bazsika199401 ott látod a tradernél… Van egyáltalán pontod?
Csak mert egyszer voltam ott és tudom hogy 5000 a fényezés, 1000 a tökfej, 500 a lánc.

Na abba is hagytam, értelmetlen játszani ezzel a játékkal számomra a továbbiakban. Ha tesznek valamit a gas tank kinyitásával kapcsolatban, akkor leszek csak újra hajlandó játszani a játékkal. :confused: Sok sikert nektek hozzá

Milyen gas tank?:open_mouth:

@bazsika199401 ami a motorhoz kell.
@baranyaitamas nézem szinte mindig és majdnem minden ask the dev posztnál ott van hogy miért ilyen nehéz megszerezni… Azt írják hogy addig amíg a motor úgymond a legertekesebb dolog a játékba addig ilyen nehéz lesz megszerezni… Pontosan azért hogy legyen célja bunkerbe menni stb… Ha meglenne akkor celtalanná válna a játék.

mostmár én ott vagyok, hogy csak azért lootolok, hogy ha lesz valami nagy update ahhol új dolog lesz, akkor minél előbb, minél könnyebben megszerezzem…de már minden megvan amennyire lehet, és mondhatni céltalan…

ha újra indítom a telót előröl kezdi a játékot. csinált ilyet másnál is?

@peter1985hun Hát ooo ez érdekes… Ujratelepitesnel csinálja két iPhone, barátnőm meg haverom teloja, de ez hogy rebootnál…
Javaslom hogy írj a supportnak, ahogy elnézem őket foglalkoznak majd vele.

@baranyaitamas
4-ik poszt/kérdés /topic /franctudja…

Keep up, and Just do it.

Nem a jatek kozeppontja, az a baj, hogy most mar igen :slight_smile:
Mindegy, belefaradtam… A bunker bekerulese ota nyitom kb 1 het kihagyassal (ameddig nyaraltam) a ladakat, 3 chopper forkig jutottam, ennyi nekem. Nehogy azt mondjak hogy ennyi alkalombol nem lehet kinyitni… “unlucky” címszóval ellátva letudják, nem hogy tennének valamit az ugy erdekeben.

Lv99 vagyok, bunkerem full lv3 fallal, lv4et nem tudom kihuzni, mert nem tudok hozza anyagot szerezni, mindent elertem a chopperen kivul amit lehet… :confused:

Sziasztok én tegnap kezdtem és nagyon magával ragadott a játék ! :smiley: csak annyi kérdésem lenne, hogy nektek is 3xp-t ad a favágásért meg bányászásért, mert láttam videókat, ahol 30-at adott ugyanezért !

Egyrészt van sokszor egy fickó a kocsi mellett ott ha a jót választod ki akkor asszem megnoveli az XP-t… De nem 10-szeresére…
Másrészt lehet hogy egy modolt játékról készült vidit néztél… Olyat is láthatsz hogy dárdával ver le egy big one-t… Nagyon “könnyű” szarrá modolni a játékot.
De egyébként ha felveszel minden szart (azt is ami nem kell) akkor gyorsabban fejlodsz… Max kitörlöd ha nem kell…

Szomorúan olvasom… Ezek szerint nem tudom tartani a lelket

GECC VÉGRE :smile: @gambleneverdie Utolsó looty loot lett volna a játékban egy jódarabig

r73VJe3
Na veeeeegre… Indulhat a motoros banda xd, nem leszek egyedül… Mondtam én hogy nem szabad feladni.

Az alfa bunkerhez A-s belépőkártya kell az első szinthez? Ha igen azt hol találok, mert eddig csak C-t meg B-set találtam :slight_smile: előre köszi a választ !

Zombiknal, esetleg airdropban, meg loot ládában… Igazából mindenhol található, egyesek azt mondják hogy a bunker körüli helyeken nagyobb eséllyel talalhatsz.
Viszont az A-belepő az csak a felszíni nagykapuhoz kell. Csak egyszer, mert utána bármikor bemehetsz, csak a földalatti szintek resetelődnek… Úgyhogy elég ha csak egyet találsz…

@baranyaitamas na milyen lett a te mocid?
mostmár egyre jobban várom a co-op missiont

Bloater skint dobtam rá, egész pofás :slight_smile:

Jaja az nekem is tetszik, de amíg nem lesz meg az a fekete szerű addig Amerika Kapitányt játszok :stuck_out_tongue:

én a bunker bejárata előtt találtam egy zombi tetemnél :smiley: