[Mobil] Last Day On Earth

Jó lett volna megcsípni ezt a Halloween Pattern '17-et, de sajnos életkedv hiányában erről lecsúsztam. Fejfedőt legalább fel tudtam venni 1 percig azt ki is léptem :smiley:

Srácok én tovább érdeklődtem az xp-vel kapcsolatban és hát az egyik barátomnak boost nélkül favágásnál 10xp-t ad míg nekem csak 3-at, tehát tényleg nálam lehet a probléma csak nem tudok rájönni mi az valaki esetleg?

Megvan a válasz :slight_smile: az androidosok 10 xp-t kapnak gyűjtögetéskor és 50-et zombi öléskor míg iOS-esek előbbinél 3-at utóbbinál 15-öt :frowning: remélem mihamarabb kijavítják mert így elment a kedvem !

Ezt nem hallottam még, köszi hogy szóltál… Egyébként én úgy gondolom, hogy a szinteknek szerintem semmi köze a játék élvezhetőségéhez, én is meg @baranyaitamas is 99-esek vagyunk és semmivel nem jobb, tény hogy van pár dolog ami szinthez kötött és tudnád használni de szerintem a játékon belül az adott tárgyak megszerzése nehezebb mint elérni az adott szintet.

Én is ~4700 pont körül jártam mikor kivették… De nem baj… Most azt a feketét várom…

Ez… Ez nagyon bitang…

Úúúúúúúúúúúúúúú ez baszó festés, jól néz ki PriusPannonius

Amúgy igen, szint nem számít sokat, maximum a cuccok amiket craftolni lehet azokba vagyunk előrrébb, nyilván nem sok mindent jelent, hisz a nagy cuccok nem elérhetőek még a játékban :slight_smile: Szóval no para

Hali az ATV-t érdemes elkezdenem építeni vagy könnyű hozzá alkatrészeket keresni, mert ha nem akkor nem fogok hozzá :smiley:

Szerintem a motort alkatrészeket nehéz beszerezni de egyenlőre sok haszna nincs meg bent sincs :smile:

Az ATV még nincs a játékban… Legalábbis a hajtómű nincs… A többit már osszeraktam… Már csak az hiányzik.

Nekem akkor ebből a játékból ennyi :slight_smile: Telefonom bekrepált, nyilván mentést nem tudom visszaállítani, ha újra meg lesz csináltatva valószínű szűz android kerül rá. :confused:

Android volt? Én nekem is elmentette… Néhány Apple terméknél voltak ilyen gondok.

Najoooolvan… Nem tudom, hogy ki aktivalta a protokollt… De akkor egy szinthez nem volt elég a 4 ak, 3 shotgun, 5 glock… Meg 40 medkit

December közepétől újra játszom vele, viszont most szüneteltetve van :confused: Mik voltak a mostani 1-2 patchben? Sajnos nem követtem a fejlesztéseket, mert tanulnom kell folyamatosan :smiley: Ha telefonon is játszom, akkor is inkább a phone destroyer-rel a buszon :smile:

1: a második szinten(ami régen az első volt), annak a végén ki lehet szabadítani egy katonát, aki az első szinten kinyitja az “Overseer’s Room-ot”, az így néz ki.

2: Ha bekapcsolod a védelmi protokollt, akkor elindulnak a riasztók, minden piros lesz ahogy látod a fenti képen… És resetelodik a bunker, ilyen baszobb zombikkal amik ezen 3 tárgy valamelyikét rejti… Ilyen szarokat kell gyűjteni hogy szintet lépj és kapj floppyt a csávótól…

3: Ha megvan a szintlepes akkor a floppyn lesz majd koordináta a bunkeren belül, ami gondolom a sok zárt ajtók közül valamelyik… És ott a szintednek megfelelően ilyen speciális fegyot szerezhetsz(sok más ritka loot mellett).

4: illetve van egy weapon upgrade asztal is… Amihez ha odaviszed a kellő nyersanyagot, fegyvert akkor tud rajta fejleszteni… Úgymond sima fegyverbol modified fegyot kapsz…

5:így néz ki a bunker… Ilyenkor a zombik gyorsabbak, HP ugyanaz, sebzés ugyanaz, viszont kevesebbet sebzodnek… (pl a glock nem 20-at hanem 12-t sebez)
Illetve új zombik vannak “Exploder” néven… 300hp… Sokat nem sebez, viszont olyan 10-15% hp-nal elkezd chargolni és ha felrobban instant death… (ha pont melletted van akkor nem tudsz elfutni akkora körben robban…)
ÉS! Ha még túl is éled, 3parazita lesz belőle ami olyan 80 körül sebez a military cuccon át… Ha kettő megharap death…
2 olyan Explodert láthatsz döglötten… Próbáltam olyan képet csinálni amin van

U. I. :
Ha ez mind nem lenne elég egy Big One van a harmadik szinten, ami opcionálisan kinyithato szobában van…

Az durva, akkor elég sokat nyomtak most bele a bunkerezgetésbe megint
Köszi az összefoglalót, tényleg nagyon le voltam maradva :slight_smile: Decembertől újra nyomjuk!

Jó kis Guide :smiley: Gondoltam ,hogy elkezdem :smile: de ezek szerint még farmolok rá picit :wink:

Hát figyi… Amit össze lootolsz rest stop és a loot boxokban… Az itt el is megy…

Én most néztem rá a poszt alapján és hát na … Ba**ó :grin: nekem nagyon bejött köszi​:wink::facepunch::+1:

Még mindig azt mondom… Ha már most ennyi progress van a játékba akkor ez a játék top1 lesz ha teljesen kijön…

Hétvégén megneztem :
Elmentem fa beszerzo körútra, elmentem raidelni a rest stophoz, visszafelé felszedtem egy airdropot, hazamentem elpakoltam mindent, elinditottam amit kellett, majd a healernek köszönhetően feltoltottem az energiát, elmentem a bunkerbe kitakarítottam az összes szintet, majd elinditottam a baszo módot, majdnem kitakarítottam az összes szintet (a big one a szobába maradt :smile:), majd mindent hazavittem, felmentem a hegyekbe rezet bányászni meg utána kicsit lentebb a tölgyerdőbe fát meg róka bundát szerezni, majd haza elpakolni…

Ez mind volt 2 óra 33 perc…

Mondj még egy single játékot amibe ennyi progress van…
És ebbe nem volt benne a hajó meg a dealer…

Egyébként most egy kicsit úgy vagyok vele hogy oké hogy baszo bunker, meg minden… Eléggé nehéz, oda kell figyelni… Meg elméletileg baszo loot lesz… Ja de mi? Most jelenleg csak a steel plate az ami ritka, de azt is lehet úgy kreálni hogy nem kell 68 gepfegyvert rá áldozni… Most az meg hogy ritka fegyvereket szerezzek… Hmmm… Megéri 68 akt meg m16ot bealldozni egy scar-ra vagy egy gránátvetőre? I don’t think so…
Most egyedül a kihívás miatt csinálom… De nem tudnak olyan lootot adni ami miatt érdemes lenne… Mert nincs is olyan a játékban még.

Hát nekem ezek még szerintem igen messze vannak :smiley: (lvl 15 ) Pont ma nyitottam ki a B bunkert erre ott áll vagy 40 zombi :scream::fearful:mondom jó jó okcsá:kissing: szevasztok egy pisztoly volt nálam. Ugy indultam mondom majd ott szépen elsunyulok senki észre se veszi, hogy én ott voltam erre puff. Mondom ezért sétáltam 20 percet xD f*sza akkor mennyünk haza :joy::joy: