[Mobil] Last Day On Earth

A “b” bunkerbe nem tudsz lemenni… Csak kinyitni tudod ahol az a sok zombi van.

Hát jó neked akkor még ott a moci, felvidék, stb… Neked még van újdonság.

Az alpha bunkerba a második szinten az az 500 hp-s állatra tudnál valami tippet adni?! Gondolok itt ilyenre , hogy kell e valami ruha fegyvwr mi legyen nálam. Ja meg még egy ha a rádiótoronynál érdemes megölni a zombikat és bemenni? ( szólj ám ha idegesít a sok kérdés :slight_smile: )

Ha van generátorod, amit chopperrel tudsz odavinni, akkor éri meg. Addig nem sok értelme van kitisztítani a területet, mert csak arra jó, hogy északibb területeket tudj bejárni, ha beüzemeled.

A Frenzied Giant az holt egyszerű…amíg a protokollt nem indítod el… csinálj íjakat, ha lőfegyvert nem akarsz pazarolni rá.
Ha military ruhád van akkor ha jól emlékszem kb 12-20hp marad ha egyszer megüt, szóval akkor nem vagy 1 hit.
Nem érdemes kardokkal, meg egyéb közelharci fegyverrel szarakodni.
A rádió toronnyal kapcsolatban, ugyanazt tudom mondani mint @baranyaitamas kolléga, ha van choppered meg sikerült megcsinálni a generátort akkor van, addig fölösleges.

nem idegesítő a kérdés… azért van a topic :wink:

Még annyi hogy a második szinten van egy Giant ami két ajtó közt járkál ( a két ajtó között teli van vérrel) na azt fölösleges megölni, én attól csak narancssárga kupont kaptam ami nem igazán deal, a másik meg hogy szintén arra a vége felé van kettő ilyen Giant egymás mellett, abból az egyik be van zárva… na azt a kerítésen át is tudod lőni így nem kell folyamatosan futni előle. (amíg nem nyitod ki az ajtót persze)

Geeeez… na megvan az első floppy…
egy extra helyszínt dob a mapra ahol van egy láda, körbe zombikkal… amibe hmmm… szerintem hmmm… elég sok jó loot van… pláne az az áramkör hmmm…vss vintorez hmmm.

Durva :stuck_out_tongue:
Na nézzük milyen lett a game azóta!

sok újdonságot nem fogsz látni… csak nehezített lett…

ez a videó halljátok… ez egy baromi jó intro lenne.

Az a baj, hogy elment a kedvem a játéktól :frowning: 2 napig játszottam vele újra, de úgy vagyok vele, hogy ááááááááh. Kár volt abbahagyni, mert tizede akkora lett a lelkesedésem a játék iránt :confused: Mázlista voltam mondjuk, mert még a szopóssá alakított Lv3 falas kritérium előtt megcsináltam fullra a lv3-as falakat, szóval az se motivál már hogy azt építsem tovább xd

Na rámegyek én is! :smiley:

szomorúan hallom :frowning: valószínűleg nagyobb újítás kell neked majd hogy megjojjon a kedved.

@papasyn hajrá itt vagyunk kérdezz nyugodtan

melyik szerveren vagytok? :slight_smile:

hát egyenlőre tök mindegy mert nincs multi… de szerver 1

Neeeeeeee

Full kőfal mellett is van miért aggódnom :slight_smile: mindegy, vigyék már nem nagyon játszom vele :confused:

Sajna énsem tudtam most játszani de ma vagy holnap fogom kezdeni ujra :smiley: de mikor támadnak ezek vagy olyanok mint a zombik? De am vissza lehet szerezni a cuccot?

nem, itt az a lényeg hogy a bszisodnal megjelenik 3 raider, akik felajanljak hogy mutatnak 2 raid helyet, ha elfogadod onnantól raider leszel, de téged is raidelhetnek… a raid közben minél kevesebb zajjal kell betorni mert jönnek a zombik… minél nagyobb a zaj annál durvább…

annyi még hogy a hazaerkezeskor a raiderek jönnek és kérik a részüket…

Pár kérdés milyen gyakran vannak ezek a raidek?
Meg ha betör hozzám valaki mindig sokat visz vagy ha vannak falak azok meg gátolják benne?

A másik a rénszarvas mentés mire jó?