[Mobil] Last Day On Earth

@bazsika199401

Raidet úgy képzeld el hogy valakinek egy adott ideig( több órára) látható a bázisod…
falak nyilvánvalóan védenek, de ugyanúgy le tudják törni, mint te a többinek…
annyit visz amennyi helye van, meg amennyi zombit meg tud ölni.

a rénszarvast meg ha összegyűjtöd, mind a hármat akkor a holiday van-nál lesz egy harmadik hely is ahol pontokat lehet szerezni, de csak mondom hogy droidon hétfőn, ios-en meg 2-3 nap múlva le jön update és el fognak tűnni a karácsonyi cuccok

Oksa akkor azzal nem törődöm , nálam valami eszméletlen sok cuccot vittek el azért volt érdekes ,hogy én alig tudtam . Am olyan csapdát a tüskéset mennyire érné meg felszerelni?

az a baj hogy ha van értelme akkor szétvernek mindent… ezért nem is mentem rá…
megéri csak sok kell…

Egy csákány egy falat tud meg csinálni nem?:open_mouth:

igen, kivéve a kőfal… ahhoz c4-kell amit bunkerbe találhatsz…

viszont minden fal kitörés, minden láda kinyitas zajjal jár…
Ha átlepsz egy zajhatárt akkor egy kisebb horda jön rád… ami egyre durvább minél zajosabb vagy…

ez a kép a Twitter oldalukról van…

ezek miatt van az hogy mindent nem tudnak elvinni, mert ha jól tudom akkor az utolsó zajszinten egy Big One jön… ha sikerül elmenekülni akkor valószínűleg nem mennek oda vissza…

1-et lőttem M4-gyel, abba a pillanatba MAX lett és kénytelen voltam kirohanni :smiley:
Azóta vissza se merek lépni, hátha kirabolnak pedig nem kéne nagyon féljek mert kőfalam van xd

de, aggódj… C4 egyből robbant… egyedül, ha jól tudom az acél fal a megoldás… azt az egyet nem tudom, hogy ha lejárt az idő a raidre, utána visszaáll minden vagy onnantól kezdve folyamatosan raidelhetnek?

vagy téged is csak addig tudnak amíg te raidelhetsz…
nem merem kiprobalni mert a fő épület kőből van de az összes többi nem…

Amit én raideltem úgy volt ,hogy oda mentem kinyitottam 5-6láda narancs voltam akkor sima nagy meg zöld nagy jott meg a rohanosok de amint elmentem ott vége lett

Amikor engem raboltak ki akkor utána tudtamenni lopni ha meghalsz vissza tudsz menni de amint eljösz eltűnik onan

Én 2napja járok a kis erdőbe fáért :smiley: kis falal fel vannak huzva a helyek vannak fake részek meg sok fal sok ajtó van.
Már csak az a kérdés miközben valaki engem raidel mondjuk én tudome őtt rajta kapni :smile:

de így kérdem… ha elfogadom a raiderek ajánlatát akkor ugye lesz plusz raid hely… stimm.
de ugye engem is tudnak… stimm.
de ha lejárt a raid ideje és eltűnik a raid bázis, megjonnek a raiderek újból, ha azt nem fogadom újból el akkor engem se raidelhetnek? vagy onnantól hogy először elfogadtam onnantól kezdve folyamatosan ki leszek téve ennek?

Nem tudom ezt igazából , erről jó lenne egy Q&A :smile: pont most voltam ,megjöttek és ugye tudnak egy helyet majd elfogadom vagy nem , elfogadtam oda mentem 3-4láda amig nem jönnek aztángyakran pl a narancsba megöltem az adagot kb nyitottam egy láda megint jöttek , szóval nehéz :smiley: ém arra gondoltam a sok fal mellé célszerű kitenni fake ládákat(sima láda az első) azokba pár cuccot belerakni pl egy két kő meg fa .
Így elkerülhető lenne ,hogy értékesebb dolgokat vigyen el. A másik ha kirabol valaki látod a nyomait és a helyét oda tudsz menni és 1x eljönni a lootal (ott is jönnek zombik) amikor azt lootolod ki aki téged lootolt nem jönnek a raiderek de ha azt akit ők ajánlottak szoktal belőle kérni nem tudom mi alapján szoktak kérni vagy mennyit kell adni így kevesebb cuccot adok nekik meg a 0os fegyvereket

Na még ffriss az élmény így leírom.
Az volt ,hogy láttam ugye ,hogy jönnek és vártam.
Megjött 3 raider akiket feltörtem fekete páncélba gépfegyverek elkezdték bontani az egyik falat majd egy ládát ki nyitott de nemvitt el semmit gondolom mert ott voltam. Stóval nem vészes :stuck_out_tongue:

jaaa akkor ez nem real time?

nem merem elkezdeni xd

Olyan pár órára rá tudod meg ha meg támadnak de nem vészes

@bazsika199401

ha már elinditottad, akkor megkérdem, a raidek folyamatosan jönnek, vagy mindig el kell fogadni?

Jönnek egy bizonyos időközönként a raiderek ,hogy tudnak egy helyet és meg mutassáke elfogadod vagy nem.
D

és gondolom téged csak akkor raidelnek ha elfogadod

szerintem is :stuck_out_tongue: mivel akik jöttek azért jöttek mert észrevették ,hogy elcsortam pár cuccot

ott a 9-es pont… ott a válasz… sajnos nincs visszaút… ha egyszer elfogadod onnantól kezdve raidelhetnek… én nem szeretném… max ha bent lesz a széf vagy vmi.

És ha nem lépek be onnantól? :smiley: