[Mobil] Last Day On Earth

X, nekem nincs olyan.

Am ha rendesen védekeztek akkor nem nagyon fognak elvinni cuccokat meg a zaj is segít és ezt kell kihasználni igazából :slight_smile:

Ilyen védelem kell ez az ugymond legolcsóbb annyi a lényeg sok fal. Amit még befogok rakni azok a Fake Ládák kis zöld lesz benne maximum egy répa vagy vasérc. Amíg ezzekkel bajlódnak felmegy szépen a zaj . Ládákat célszerű a falhoz helyezni a külső amibe pl nincs érték ha fel is töri a falat csak ahhoz fog hozzá jutni és nem tud majd bemenni mert q láda elállja az útját :stuck_out_tongue:

na én nem fogok ilyen idióta módon házat kreálni… nem rád értettem hanem hogy ki az aki a való életben így alakít?

Hát ja :smiley: az elején nekem is fura volt de kelletek a biztonsági falak (sima1fás cuccok) de ez csak egy része még ugyis alakítom ,hogy meglegyen a megfelelő elrendezés de kb ugy kell elképzelni mint egy bunkert :smiley: van a fő utak szobák és a sötét helyek az ilyen kockás dolgok :smiley:

Nem tudom… Értem én hogy kell valami nehezites… bár én úgy vagyok vele hogy mivel ez nem multi még mindig… azt se bántam volna ha inkább ezt valahogy úgy csinálják meg, mint vmi AI raid.

Azt vettem észre hogy nagyon eltértek attól amit az elején hirdettek…

-Nincs plusz helyszín…
-A bunkerbe nincs fejlesztés (csak a protokollt ha bekapcsolod akkor némileg változik)
-Nem nőtt a térkép

Én szívem szerint mindkét bunkert megcsináltam volna, mind az 5 szinttel, egyre nehezebb ahogy mész lefelé…

A térképet már rég vagy a 10x-es méretre kellene növelni hogy több és több helyet kapjunk… legyen 5 zöld erdő ugyanazzal a rendszerrel ( úgy értem hogy ha északon mész egy easy erdőbe akkor ugyanúgy nézzen ki mint a délen lévő… csak ugye oda menne az ember ahova kevesebb energia kell…

Még több helyszín… ( pl Lakópark/camping site, roncstelep, város, gyár, műhely, stb)

A lootolhato cuccokat szét dobnám… Ne lehessen már mindenhol mindent találni… (pl scrap metal, csavar a roncstelepen. Kerék, kanna, motorikus alkatrészek a műhelyben. Elem, lámpa, izzó a városban. stb stb… és persze nem olyan gyakorisággal hogy egy lootból szarrá szeded magad… mert konkrétan a Tankon meg a Motor kormányon kívül nincs rare item… minden szarasig van…)

A bunkerbe csak olyan cuccokat lehetne lootolni ami oda való… katonai ruházat, fegyverek, műhold, stb…
és persze minél lejjebb mész annál jobb és ritkább cuccokat találhatsz…

Nem tudom ismeritek e a dayz nevű játékot… na ott bementél a házba örültél hogy találtál egy szelet csokit vagy valami… nem az hogy bemész és 5db izzó, 50db ruha, kettő lőfegyver, 86 kalapács, baseball ütő, machete, 32 medkit… értitek?

nincs értelme az airdropnak se… kapok olyan fegyvert amiből 200db van kapok 5 vasrudat, 3 tömítést… nincs kihívás, nincs túlélési inger… mert minden szarásig van…

most bedobták ezt a raidet hogy valami nehezítés is legyen…
konkrétan egy labirintust kell csinálni hogy ne lopjanak…
rá kényszerítik az embert hogy a fél életét áldozza fel azért hogy egy szintet dobjon a falakra… mert nem tudom hova kell ennyi anyag egy szaros falra… csak azért hogy jöjjön egy AI aki hoz egy C4-et (amit hozzáteszem, a játékosok is szarásig tudnak szerezni, mert minden bokorban van), és instant megtalálja azokat a ládákat amibe értékes dolgok vannak…

nagyon sok ötletem lenne a játékhoz amivel ugyanúgy meg tudnák oldani azt hogy lekösse a játékosokat… de szerintem úgy alakítják a játékot ahogy a sok kis nokedli kívánja mert ők a többség…

simán meg lehetett volna oldani hogy egy limitált barátszámot megadni minden játékosnak (legyen 10 a limit), és ha kimegy a játékos a térképre akkor annak a 10 ismerősnek a háza is ott legyen… tudjanak cserét csinálni… meg tudd nézni… ha van vmi amit elkezdett csinálni, akkor odamesz, besegitesz és az 1 óra helyett 20p alatt lesz kész…
lehetne olyan raidet csinálni amit többen tudnak csinálni (nem muszáj egy időben… pl egy hatalmas horda egy szirénázó autó körül, vagy 600 zombival… és ha mindet megölték akkor ki lehet nyitni és baszo loot lenne benne… nem is kell hogy real time legyen…

anno az első szériás bunker úgy nézett ki, hogy kellett vagy 4-5 ak/m16 plusz 2-3 glock plusz 4-5 saw blade a két szinthez…

most néhány szar kézi ütlegelővel meg 5 glockal vegigmesz a két szinten… miért? mert a sok gyökér panaszkodott hogy “túl nehéz”… fuuuuj

nézegetem az Ask the Devs posztokat, kérdezték hogy miért vették ki pl a hajótöröttet… “mert nem volt népszerű”

persze, mert mindenki szarasig van mindennel és semmi kedve harcolni azért amit könnyebben is megszerezhet :wink:

De jó is volt az :smile:

Bunkerbe maximum azért kéne járnom ,hogy kész legyen a motorom :smiley: de amiota ki lettek véve a ládák a végéről ami jót adott azota nincs kedvem járni .
De a régihez a neten is fent volt egy rakat video ,hogy kell meg csinálni :smiley:

De most ezt a csodás raidet is elbaszták ,hogy hívom őket majd rakat cucc kell nekik ahhoz ,hogy meg adjanak egy helyett pl C4rt nem is tudok még csinálni :smiley:

na jó ez azért epic teaser…

Egy kicsit húzós lehetett ha ez volt a végeredmény :stuck_out_tongue:

Lett 4.szint a bunkerben :open_mouth: Kíváncsi vagyok mi lehet ott lent benne :smiley:
Ha minden igaz a raidek is változtak :smiley:

Jó kis kép xD

Már voltam benne… nem nagy szám… lehet szerezni turret alkatrészt… vigyél egy csomó akt vagy m16ot… van egy csomó turret… meg téli cuccot…

Gondolom a turret jól jön ha valaki be raidelne :open_mouth: bár majd később kap értelmett :smiley:

Sziasztok,

olyan kérdésem lenne, hogy legelőször honnan szeretetek ak-t vagy m16-ot, hogy a bunkerben a turetteket ki lehessen lőni ?

Trader… igaz random, de lehet kapni…
A legkönnyebb ha az első 3 szintet viszed végig és a lootboxokat nyitogatod… abból sok jön…
A narancsárga ládában minimum 1 ak vagy m16 van… a pirosban azt hiszem 3…

alakul…

Elég ■■■■án nézz ki :grin: én ma fogok menni bunkerba hátha meg lesz a motorom :smiley:.
Íj az nem jó a turretek ellen már?:open_mouth:

na az egy jó kérdés… de azt hiszem a nagy turret ellen nem jó… mi kell a motorhoz?

Már csak az a fránya tank meg a 4táska de az nem vészes :smiley:

Adjak? van xd