[Mobil] Last Day On Earth

Köszi a segítséget, majd még lehet kérdezgetek. Látom te/ti tapasztaltabbak vagytok.

Jó kis raktár :smiley:

Csak nyugodtan… azért vagyunk :wink:

na kinek van saját zombija? xd

ezt a trader dolgot kifejtenéd nekem kicsit, hogy hol van és hogyan működik ?

időnként a rádióban hallani trader általi “sugárzást” azt ha elfogadod akkor mondja hogy mit hozz, meg találod a térképen… odaadod, kapsz egy ládát amibe igazából a machete, saw blade meg egyéb közelharci fegyveren át, glock, shotgun, m16, ak is lehet…

egyébként ha sokat játszol, ide oda mész akkor megjelenik amúgy is a Trader… csak akkor oda kell menni megnézni mit kér, haza, majd újból vissza…

így jelenik meg :

rendben, köszönöm

vannak a mapon ilyen alap bot bázisok -solder- meg ilyen nevekkel, azokat ki lehet fosztani “büntetlenül”? vagy amint kifosztok egyet már engem is fosztani fognak?
tehát nem a raideren keresztül, csak ezt a 3 alapbázist fosztanám

Azokat nyugodtan… még a raid rendszer előtt bent voltak… azok sima AI bázisok, se zombik se ellenfelek nincsenek… sajnos azok ilyen egyszeri alkalommal lootolhatók… de menj csak nyugodtan.

Valamikor az ok is le Resetelődnek mert 2-3x voltam ott :open_mouth: bár most néha megjelenik valami tölgyfás hely is :smiley: bár nem tudom mennyire érné meg ott el lootolgatni :smiley:

én hiába megyek… sosincs reset… :frowning:
az a tölgyfás event tök jó… mindig más dolog van ott…

oké, köszi
Igen a tölgyfás event nagyon jó, főleg ha kettő ládát jelez a lootnál akkor biztos vannak ott fegyveres ellenségek és elég jókat rejtenek a ládáik és ki lehet lootolni úgy is, hogy harcba kerülnél velük.
az igaz, hogy a generátort csak motorral lehet a világító toronyhoz vinni ?

Igen, és kezdő játékosnak elég nehéz hozzá cuccokat szerezni.

hát igen észre vettem,
van valami jó módszer vagy fosztani kell a bunkert állandóan aztán kész

te amúgy szoktál még játszani ? vagy mindig várod az új patchet mert a jelenlegivel úgymond fullos vagy

Naponta felnézek, airdrop, tarder, akkor most azt a limitált erdős helyet, meg a rest stopot megnezem… úgymond a területem ellenőrzöm :stuck_out_tongue:
meg szépen gyűjtögetem és átalakítom a fát, követ, vasat…

a bunkert azt hetente kétszer csinálom meg… addig meg lootolok fegyvereket hogy ne a fő raktárból keljen kivenni.

ha van vmi extra szezonális dolog akkor ráfüggök, de addig csak olyan rutin szerűen csinálom.

a bunkerhez néhány tanács… ha piros kupon kell akkor a 2-ik szintre menj ott kapsz legtöbbet…
a 3-ik szinten ha cuccok kellenek (dohány, óra, lakat, stb…) ott sok zombi van, de nagyrészt zöld és sárga kupon van, nem azért szoktam oda menni…
a 4-ik szinten van most a fagyos rész… vigyél téli ruhát, meg baromi sok healt… vannak tüskés szarok amik instant - 30hp…sokszor beszivtam miattuk…
(amúgy hiába van téli ruha, meg alkohol… akkor is meg tudsz fagyni) az a szint egyedül a turret alkatrész miatt kell… (a felsőbb szinteken lévő turret nem ad olyan alkatrészt)

jól mondod fullos vagyok… már olyanokat csinálok hogy letettem még egy generátort, hátha kelleni fog a jövőbe… addig lesz mit hurcoljak a motoron… meg gyűjtögetek… többet nem tudok…

Ismét köszi a választ :slight_smile: Remélem még sokáig aktív leszel itt a fórumon, nagyon sokat köszönhetek neked.
Valami infó esetleg, hogy mikor lesz online a játék, olyan értelemben, hogy nem csak botok lesznek.
Néztem a jurassic survivalt ami ennek a kopiása egy az egyben és abban vannak egész jó online módok is.

Szívesen, ezért van a fórum…
Hát én még sokáig tervezek játszani vele.
Én úgy vagyok vele, hogy addig örülj amíg nem online. Ha online lesz onnantól Pay2Win az egész, sokkal inkább örülnék valami baromi nehéz co-op eventnek (pl lehetne a bunker bravo, ahol két különböző irányba lehet menni és két gombot kell a végén megnyomni egyszerre hogy tovább lehessen menni, vagy csak szimplán olyan nehéz legyen hogy egyedül ne tudj végig menni rajta…)
egyébként semmi infó erről…

Hogy tetszik nektek ez a kutyás dolog?:open_mouth:

Már megvan… fel is nőtt a kis szaros… csak van egy sanda gyanúm hogy ez is csak béta…

• ugyanis ha megnezed a skilleket, akkor a legritkább skill a “True friend” amihez szaporítani kell a kutyákat… na mármost nem tudom mennyi órát játszottam csak ma meg tegnap de egyetlen egy kiskutyát találtam.
  • vagy venni kell vagy vmi baromi ritka lesz, vagy nincs egyáltalán kóbor kiskutya azon az egyen kívül.