[Mobil] Last Day On Earth

Mit tud az a True Friend?:open_mouth:

Ha bemesz a bunkerbe, néhány lezúzott ajtónál írja, hogy true friend skill required… elvileg viheted magaddal a kutyát és parancsokat lehet majd adni… pl menjen be egy ilyen ajtón és húzza ki a cuccokat.

egyébként visszavonom amit 6 órája írtam…

egy valag piros hely, trader felkutatás, airdrop és az összes benzinem… és lett 3 kutya.

Ott ia ott mászkálnak mint az elsőnél vagy benne van a lootban?:open_mouth:

odafut hozzád, az egyik az airdropnál volt amint kinyírtad a zombikat.
a másik pedig a bunker által kijelölt helyen volt… az meg érdekes mert először nem volt ott, vissza kellett mennem oda mert nem volt elég hely az összes cuccoknak és akkor meg ott volt.

egyébként megneztem a Twitter oldalukat és azt írják, hogy az első kutya az teljesen mindegy hol, megjelenik, de…

a többi az vagy :

• piros helyszíneken
  • airdrop
  • trader
  • bunker koordinátáknál van

infó a kutyákkal kapcsolatban :
lehet pároztatni őket, de csak azokat pároztasd, amelyik nem kell, mert a két kutya el fog tűnni és egy kölyökkutya marad.

Lényegében ha olyan skilles kutyákat kapsz amik nem kellenek akkor két kutyából lesz egy kölyökkutya aminek megint random lesz skillje.

Ez az etetés rész, hogy van ?
Ha nem adok neki sokáig akkor meghal ?

De aranyosak azok a kutyák :smiley: Kár, hogy abbahagytam, tuti összeszednék egyet
Valamire jók is? Mármint ha pl. megtámadnak valakit remélem táposak és nem halnak meg 1 lövés után, már ha lehet ilyent

nem tudom mert nem próbáltam… elvileg addig nem használható a képességük, a kiskutyák meg nem nőnek.

van minden kutyának skillje… nehéz elmondani, felsorolni… a lényeg hogy a legdurvabb skill az az hogy jön veled és bemegy olyan helyre ahova te nem tudsz.

itt van ez a videó, elég jól elmondja a dolgokat.

erre a látványra jó bejönni:

Kiraktak egy memot kutyák skilljéről:

Az elég jó :smiley: De mire jó ez?:smiley:

mármint mi?

Ez a memo vagy az mi is valójában?:open_mouth:
Meg ezek a rankok a kutyusoknál?

hát a memo összegzi hogy mi mit takar…

ha a szöveget elolvasod akkor meg rá jössz, hogy mi mre jó…

ha fordítási gondod akad akkor szólj.

sziasztok,

egy olyan kérdésem lenne, hogy ti próbáltátok bluestackssal összehozni a játékot.
Én telón nyomom vele, gépre leszedtem a bluestacksot és beléptem a játékba gépről majd amikor csatlakozni akarok a google playes accountommal akkor kiírja, hogy biztos vissza akarom e állítani alaphelyzetbe vagy valami hasonlót. Most nem tudom, hogy lenullázná a telefonos accountom is vagy úgy érti ezt, hogy azt az állást tenné gépre is ahogy telón állok.
Nem tudom érthetően fogalmaztam-e :smiley:

na ez egy jó kérdés… én úgy vagyok vele hogy gépre sokkal jobb játékok vannak… ez a játék azért ilyen jó az én szememben, mert telos és ilyen jó.

geeez de várom.

legyen már valami új…

Last Day on Earth™ (@LastDaySurvival) Tweeted:
What is hidden behind a door? https://t.co/4bjJrWqPKs https://twitter.com/LastDaySurvival/status/979382325111934977?s=17

na még a végén lesz vmi, bár én még mindig a choppert gyűjtöm :smiley: már meglehetne.

gambleneverdie-d szerinted, hogy éri meg jobban pl vasat égetni, hogy a fából csinálsz előbb faszenet és azzal gyújtasz a vas alá vagy csak simán fát teszel alá