[Mobil] Last Day On Earth

még pár kérdés:
az igaz, hogy az alpha bunker felső szintjét is kipakolhatják, tehát nem érdemes ott hagyni cuccot
a mások, hogy erről a wall.sector 7 ről írsz valami részletet ha tudsz, oda is kell világító torony, vagy csak simán oda tudok menni

közben a wall sectorrol néztem videót és láttam, hogy oda nekem még nem kell mennem egy darabig :frowning:

na hol is kezdjem? xd
1: én nem foglalkozok ezzel, mert van annyi fám hogy csak azt égetem. Én inkább az időt nézem… mivel a fát is el kell égetni így azt kell mondjam nem éri meg… szenet egyedül az acéltömbökhöz használom, mert oda kell mint alapanyag. elmés egy medium erdőbe ott kivágod az összes fát, kapsz vagy 160-200db-ot…azzal elvagy egy darabig… szóval ha rám hallgatsz akkor inkább arra használj szenet ahova muszáj.

2: A sector 7 az egy olyan dolog amiről nem akarok tudni, amíg ki nem jön… legyen meglepi… nem érdekel a modolt játékosok leak videói… amit a készítő megoszt twitteren azt nézem… annyit tudok.

3: mivel nincs motor, pár helyre úgyse tudsz menni szóval most a cél megvan.
soha ne add fel mert sose tudhatod hogy mikor kapod meg.

4: a bunker raid egyszeri alkalommal volt és be is jelentették… valószínűleg köze lesz a kövi updatenek… lehet módosítani fognak ott valamit és nem akarják hogy eltűnjön a cuccod…

Gheeeec… lefrissítettem a játékot… hát… lesz mit osszeszedjek.

Az igazán jó dolog :smiley: legalább nem fogsz unatkozni :stuck_out_tongue:

viszont mindenkinek mondom… ez a. sector7-es dolog limitált… mint egy closed beta… csak itt nem az lesz az értesítő hogy kapsz egy emailt, hanem hogy meglesz az 5 alaplap. Ezzel sarkalva az embereket hogy játszanak mert talán játszhatnak multiban… írták hogy amíg nem lesz stabil a szerver addig csak a kivételesek játszhatnak.

Az a baj hogy belekezdtem néhány dologba és most elvitt egy csomó cuccot… És most nehezebben lehet alkatrészeket szerezni (végre)

most épp van pár belekezdett projekt

nem tudom ki szokott raidelni… de ma elég közel voltam ahhoz hogy letoroljem a játékot.

már nem tudom hányadik raidem volt és egyszer nem raideltek vissza…

Most hogy bejott a sector 7, kaptam egy raidet…
(megjegyzésképp mondom, hogy mind a kis ládákból mind a közepesből max volt…)

az egész területen szét van szórva láda… mit loptak el?

• 3 circuit board ( 5 kell a kapuhoz)
  • 4 thermo sensor ( turrethez)
  • az összes goldom
  • az összes turret part
  • mindkét minigun
  • és négy db VSS
  • meg pár fa és kő…

na itt éreztem azt hogy légyszívesebben eltörtem volna a telot… :@

visszamentem mert hát úgysincs veszteni valóm… addig lootoltam hogy jött a big one… szerinted miket szereztem? kő, fa, fű, bőr, kötél, medkit…

úgyhogy RIP SECTOR 7

:joy: kiégek… komolyan… ugye ismét raidelhető lettem…

persze jöttek is…

3 ládát nyitottak ki a 40-ből…
innentől kezdve leszarom a játékot… ha én nem tudok semmi értelmeset lootolni akkor megb*szhatja…

Elég szomorú :confused:
Amikor raidelnek be téged akkor már nem lehet látni ,hogy ?
Mondjuk ez a láda szèttörös dolog elèg èrdekes lett :smiley:

nem mutatja hogy jönnek, csak mikor már elvittték…
Igazából nem is azzal van probléma… hanem hogy vagy 40 ládám abból kb 3-4 lada van amibe számomra értékes dolgok voltak, ami nehezen pótolható… és azok olyan ládába voltak amik nincsenek is megkülönböztetve… nem színesek… és mégis azokat törték fel… ez a pofátlanság… sajnos ez a raid dolog ez nem úgy van ahogy az emberek gondolják… a raiderek azok botok… nem real playerek… és szó szerint a rendszer veszi el tőled a dolgokat…

Mit gondoltok az újrahasznosítóról amit beraktak? Egész érdekes :smiley:

Az a rész kifejezetten tetszik. Az új skillek már nem annyira… tök felesleges.
Ezzel az újrahasznosítóval elérik hogy minden szart felszedj, ami jó.

Hát most már a fegyvert nem használom el :smiley: az utcsó csíknál oda rakom :stuck_out_tongue:
Mondjuk elég idő igényes kifejleszteni de ha macos az egyik akkor elég jó dolgokat tud majd adni

fegyvert még nem raktam oda… konzervet szoktam egyenlőre mert más szemét nem nagyon van.

De ezek a passivok érdekesek ahogy nézzegettem legalább lefoglal valamennyire

Ezt most nem értem.

Vannak a passivok ,hogy gyorrsabban lootolsz több nyersanyagot szerezhetsz meg ezek, és ezek lefoglalnak ,hogy valamennyire ki :smile: az a plusz zseb az jó lehet.

ja hogy a skillek… így már értem.

Hogy állnak a kutyusaitok?:open_mouth:
Sikerült a friend már? Ha igen nehezen adja be?:open_mouth: