[Mobil] Last Day On Earth

dehogy sikerült… most szereztem meg a 6-ik kutyámat… eddig 1 kutya 3-as rangú, 1 2-es a többi mint 1. szintű.

Megjelenés óra megvan, van benne vagy 200 órám, ha valakinek kell segítség nyugottan kérdezzen mert mindenre tudom a választ

kár hogy a Google play nem számol…
@xyxy001 milyen cuccaid vannak? (motor, generátor, turret stb)

Motor, a generátoromat már beraktam a kilátótoronyba, turretet pedig fölösleges készíteni mert a raidet egyenlőre még egyáltán nem éri meg(kivéve ha olyan szerencsés vagy hogy egy hacker bázisát adja be) a hordeot pedig egyszerűen le lehet verni a ház körül egy sor lvl1 fallal

én azóta csináltam még egy generátort… azt cipelem a mocival mindenhova xd just because…

a raidet kipróbáltam és felbosszantott hogy folyton szar ládákat nyitok, tőlem meg pont azokat a ládákat nyitják amikbe fontos tárgyak vannak.

turretem van, most van egy “dolgozószoba” szerű szobám, amibe a rádió, turret, vitrin (a raideknél, rest stop-oknál használt pár %-os fegyók vannak.), pár láda amikben fölös fegyverek, kuponok, bunker kártyák vannak.

Igazából az ATV csak a hajtóműre vár, van egy savas kádam amibe csak áramkörök kellenek (ami a mostani falhoz is kell)

ez is kész ^^

De op :smiley: mire jó?
Nehéz megölni?
Am az egy éves cucc egész jó adott egy rakat kutyátt :smiley:

tipp 1: vigyél két C4-et és robbantsd fel vele azokat a mócsingokat.

tip 2: nyírj ki minden zombit egy Splitteren meg a boszin kívül.

ha az megvan akkor lehet menni a fészekhez… és lőjj! 2000hp-ja van a boszinak… 2x fog bemenekülni a fészekbe, healelni… addig jönnek zombik csak maradj egyhelyben ott a fészeknél… ha swat ruhád van meg medkited akkor meg se kell mozdulni csak lőni… egy fullos AK kell hozzá (meg valami más a környező zombik kiirtásához)

ha megölted akkor megkapod a fejét… nem mondom el hogy mire való. (legyen vmi új is)

https://www.facebook.com/notes/last-day-on-earth/devblog-2307-update-191/715150655489426/. Egész jó dolog van készülőben :smiley:

Amennyire csak tudok, rajta vagyok az ügyön.

Esetleg ha sikerül…

tudok adni szívesen.

Jó sok mindened van :smile:
Nekem is az a 5db áramkör kell :smiley:
Kövi patchben jön az új hely a farm

Csak tudnám hogy miért veszik ki… én a helyükben az összes eventet bent hagytam volna… minden ilyen event alkalmával van egy sztori… (segíteni kell a táborban lévőknek, segíteni kell az ázsiai mesternek, stb stb…)
miután vége van és lejárt az idő azután ugyanúgy el lehetne menni hozzá csak épp a kapható dolgok számát lehetne csökkenteni…

csak egy példa :
volt a “japán kert” hely (cherry blossom) ahol időnként lehetett mérkőzni Mu Lan-al és ha megcsináltad a plusz küldetéseket akkor kaptál egy ládát…

na ez ugyanúgy működne csak épp nem egy láda cuccot kapnál jutalom gyanánt… hanem pl meghatározott ideig vagy rezet vagy aranyat vagy más értékes cuccot.

Jaja az jó lenne
Írni kell nekik :smiley: Discordon vagy facen háthaeg fontolják.

aaaah… ha a Facebook profilt megnézed… pláne a komment szekciót akkor rájossz hogy esélytelen.

És tényleg :smiley: bár ha oroszul írsz talán :smiley:

na a farm is kész… a rádió toronyhoz meg 1 hi-tech komponens kell.

Nekem ahoz még 4db kell.
Folyamatosan tolom fel az elektronikát de nem akarja azt adni :smiley:

használj telefont… abból is dobhat és könnyebb találni.

És megvan!

hihihiiii egész pofás… kis co-op részleg is lett.

20 telefonból lett 1db :smiley:
Most fejlesztem éppen az egészet ,hogy bagyobb esélyel adjon a következő ,hogy többet adjon.
Meg farmolom a cuccokat ,hogy haladjaj.
Mit ad az a cucc ha megcsinàlsz mindent?:open_mouth: