[Mobil] Last Day On Earth

nekem egy elektromos egység kell hogy lvl2 legyen… csak onnantól lehetnek haverjaid.

Akkor elég jól haladsz .
Én mészárlom a zombikat :smiley: de nem akarnak telefont adni nagyon :confused:

pedig a mai világban mindenkinél van telefon xd legalább 1

Ja :smiley: de ezeknél nem nagyon van :smiley:
De igazából drop ratet nem láttam ,hogy mi ad mennyi esélyel :smiley:
Bár az a chip esélye se valami nagy ,hogy adjon :smiley:

már van belőle 4db felesleg… és már a Savkád és a rádió is kész.

Ez a Motel egy easy nagyon és lootot se ad xD
Egész motel nem adott egy telefont sem xD

nem baj… egyébként én úgy vagyok vele hogy plusz egy helyszín…

Igen igen :smiley: mint +1 hely arra jó meg egész jól meg csinálták.
Meg pár frissítésre vagyunk az ATV befejezéséhez.

Na jó kicsit több :smiley:

Mikor már annyi van…

Halló… él még valaki, vagy már egyedül vagyok?

Én még élek :smiley:

Hogy állsz?

Mit szólsz a változtatásokhoz?

Melyik változtatáshoz?:open_mouth:
Lemaradtam kicsit :smiley:
De ez a abadoned house tetszik :smiley: az új motort majd még emg akarom szerezni a gas stationál csak még kell 2-3 recept :smiley:
A Police Stationos szerintem még rá ér :smiley: mert a 99. wave az mesze van még szerintem nekem :smiley:

Hát pl a rádió… mindjárt lvl3-as… akkor már lehet klánt csinálni… most épp az a cél… elvileg van/jön co-op helyszín.

A police station az szerintem hasonló mint a bunker, csak más stílus… nem rossz, jópofa, meg fő hogy van változatosság.

A convoy szerintem jó, bár azt vettem észre hogy ha az elején mész akkor raiderek vannak, ha az utolsó pillanatokban, akkor meg zombik (fegyver felhasználás szempontból nem mindegy)

Az abadoned house is tök jó… bár múltkor beszívtam mert pont egy bombát fogtam ki… oda lett a loot.

Annak örültem hogy a farm és a gas station is permanens…

Na viszont… a hószán verseny… azon kiégtem. Hát az valami fenomenális… remélem lesz valami pvp real time versenypálya… kicsivel több zombival… esetleg olyan feltétellel hogy ha játszol akkor hamarabb jön a Zombie wave… hiszen mennek a hangra.

A motoros új vezetés mechanika az nagyon bejön, kellett. az offroad bike megvan, a kedvenc fényezéssel úgyhogy ez pipa.

viszont nagyon várom a co-op pályákat…

Én is nagyon várom a co-op pályákat :smiley:
Mi kell a lv3-as rádióhoz?:open_mouth: mondjuk én még az elsővel szenvedek :smiley: valahogy nincs a telefonokba olyan anyag ami kell :smiley:

Milyen bomba volt abba a házba?:open_mouth:

ez kell hozzá… de ha meglesz és vehetsz fel ismerőst akkor tessék… vagy bárki esetleg aki erre téved:

Az a vicce s,hogy ehhez ,minden meg van :smiley:

akkor mihez kell neked?