Mobilnet Amerikában

Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulok a fórumhoz(első alkalommal), hogy láttam a srácok videójában minden Amerikába látogatásuk alkalmával az első a mobilnet volt. Én is tervezek menni Amerikába és az érdekelne, hogy miként lehet beszerezni olyan SIM-et(gondolom én, hogy így működik), ezzel mekkora adatmennyiség áll rendelkezésre és természetesen mennyibe fáj? Köszönöm előre is, egy csendes követő.

Szia! Google keresés, második találat:

1 kedvelés

Én tavaly előtt voltam kint 2 hónapot. Nekem nem hiányzott a mobilnet, így nem vettem simet sem. Nokia Here WeGo-t használtam térképként, ez offline is teljesen jól működik, még itthon letöltöttem a térképeket. Egyébként pedig konkrétan mindenhol van wifi.

Az amcsi mobilnet egyébként is egy hulladék az itthonihoz képest, alig van lefedettség, a sebesség is botrány.

Igaz ez a vezetékesre is. Kaliforniában szupergyors vezetékes netnek hirdetnek 30 megabitet… Apáméknak itthon vidéken 1000 fős faluban van 50 :smiley:

2 kedvelés

Google Mapsben is van offline térkép lehetőség, le lehet vele tölteni a kívánt régiók térképét.

2 kedvelés

Köszönöm a válaszokat. Az offline térkép letöltés mellett döntöttem. :slight_smile: