TheVR Fórum

Mobilos és PC-s stratégia

Sziasztok! Nem tud esetleg valaki olyan játékot, ami PC-n(böngészőben vagy kliensben) és mobilon is játszható? Valami jó kis stratégia játék, mint a felsoroltak…

Ezeken kívül:

• Grepolis
  • GoodGame Empire
  • S&F
  • Tribal Wars 2
  • Forge of Empire
  • Travian
  • Imperia online

Miért fontos, hogy mobilon is és pc-n is tudjak vele játszani? Mert mikor nem tudok géphez ülni és mondjuk 3 napig csak a mobilom és én vagyunk, olyankor jó lenne valamivel stratégiázni…

A helyzet viszont változik, amikor van lehetőségem géphez ülni. Olyankor elő sem veszem a mobilom, még akkor sem, ha tudom, hogy jó lenne ránézni a játékra mert megtámadnak, nem fejlődök… Sőt, el is felejtem. Nagy segítség lenne, ha pár kattintás alatt rátudnék nézni gépen és kész. ( A felsoroltaknál például a Grepolis működik a legjobban így, csak ott a mobilalkalmazás nem tetszik és vannak hibák…)

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy tud-e valaki hasonló játékokat a felsoroltak kivételével? :slightly_smiling_face:

Ha jól tudom az Ikariam-t lehet tolni telon és a gépen is. Még talán Ogame-t mondanám, habár az nem középkori stratégiai játék.

1 Like

Ogame lenne a legjobb (nem fontos a középkoriság) de ahhoz nincs mobil app.

emulátorral nem lehet kiportolni pc-re a mobilos játékokat? vagy a “your phone” appal (hivatalos win app) screenmirroringal kivetíteni pcre?

Próbáltam, csak valahogy nem jött be ez a mókolás. :neutral_face:

X-com? bár annyira nem fedi le amit te szeretnél.

Hát, annyira nem :slightly_smiling_face: