Monitor 1db vs. 2

Samsung C49HG90DMU Monitor megéri vagy inkább kettő olcsóbb monitort kéne vennem 320000 ft a keret.

Én is gondolkodtam ezen a monitoron DE mikor volt szerencsém kipróbálni kényelmetlen és NAGYON alacsony volt…

Félreértés ne essék, baromi jól néz ki de egyszerűen NEM lehet normális űlőtávolságnál belátni a sarkokat…így jól mutat ugyan de max egyfolytában a fejedet forgatod jobbra ballra ami idővel igen kellemes kis nyakfájást és gerincproblémákat okoz…

HA munkára kell akkor viszont egy isten ez a monitor. Nincsenek a zavaró kis apróságok a duplamonitoros dolgokkal mint az ablakok megakadnak áthúzás közben…meg hasonlók.

Jelenleg én egy X34P-t használok ami az 1900R-es curve-el tökéletesen belátható és 120Hz-es G-Sync-es IPS panele miatt igen jó kis monitor. Mellé van még egy 27"-es sima 1080p monitorom másodlagosnak amin játék közben is látom a Discord-ot és tudok egy Browser-t használni vagy filmet/YouTube-ot nézni. Ez így kényelmes és produktívnak bizonyult számomra mind játékra mind munkára.

1 kedvelés

Köszi a választ az x34p helyett tudsz valamilyen olcsóbb monitort ajánlani? Mert most van egy Lg 29 colos 21:9 es monitorom és akkor vennék egy kicsit gamerebb monitort (100ezerig) és még egy gtx 1060 6gb videó kártyát

Off: a 320as keretből egyből max 100 és 1060? Nem értem az ilyet, ahol ennyi, annyi keret van, utána meg ez a “de csak kvaolcsót, lécce”. Akkor miért nem 1070ti, vagy 1080?

2 kedvelés

Igazad van bocsi csak azt nem tudom hogy egy i5-8400 ki tud-e hajtani egy 1070 ti-t?

Simán