Monitor kerdes

Sziasztok. Már egy ideje nézegetem a 144hz-s monitorokat. Olvasgatok utánna meg minden. Viszont az egyik haverommal már egy hete vitázom. Állandóan azt hajtogatja hogy a 144hz-s monitor az tobb FPS-t vesz el a játékból. Tehát jobban megdolgoztatja a videokártyák és kevesebb fpst tud ki pörgetni. Szerintem ez hülyeség de gondoltam megkérdeznénk titeket hogy mások mit mondanak.
Koszi a válaszokat.

A hülyékkel úgy a legegyszerübb ha ráhagyod.

2 kedvelés

A COVID-19 mellékhatása hogy az emberek idióták? :smiley:

2 kedvelés

Sajnos nem.

De talán kevesebben lesznek. :smiley:

2 kedvelés

Koszi a válaszokat. Valaki meg tudja mondani hol és hogyan kell beállítani hogy a monitor 144hz-h működjön ne 60on? Ha megvan akkor alapból ha belépek a játékba már azon id működik? Vagy ott is állítani kell? És az 1ms az alapból annyi nem kell állítani 5ms-rol igaz?

Ha megvan a megfelelő sávszélű port és kábel, akkor általában elég a driverre (egyszer) és a játékokra figyelni, mivel a kijelző a forrásjelből meg tudja állapítani a képfrissítési frekvenciát.

A válaszidő beállítása a monitor vezérlőpultjától függ elsősorban, de a driverben is lehet ehhez kapcsolódó beállítás.

AOC C24G1 Monitor-om van. És displayport kabelt használok hozza.

Overdrive fog kelleni neked.

Kaptam hozza CD-t. Akkor arról rakjam fel a drivert és ott állitgassak?

A kézikönyvben található felület a monitor beépített menüjére vonatkozik, ahhoz nem tartozik driver.
A GPU-hoz való illesztőprogramot az AMD/Nvidia oldaláról töltsd le és telepítsd.