Monitor problémák. (A monitor fullhd)

Szevasztok!Most vettem egy monitort ,es akad a kép, a YouTube-on pedig homályos némelyik videó . A gépem nem rossz mivel : i3-6100, gtx 1050 ti 4GB , 8GB ram, a netem 50es… tudsz/tudtok segiteni? A te/ti monitorod milyen beállítások mellett van? Fenyero stb? Kerlek segíts/segítsetek :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

Szia, lehetséges, hogy szoftveres hiba, de ehhez ki kellene próbálni előbb pár dolgot, hogy a hardver hibát kizárjuk.
A régi monitoroddal ha összekötöd, akkor ott is tapasztalod ezt a problémát?(nem számít, hogy előtte működött vagy sem, le kell újra tesztelni)
Ugyanazon a vidikari porton keresztül kötöd össze a régi és az új monitort is?
A kábel is ugyanaz?

A kábel és a monitor is ugyan az, viszont a másik monitorom egy TV volt , de azon nem szaggatott se homalyosodott a kép.

Kéna a Monitor márkája/típusa.Másrészt nekem ez úgy tűnik elsőre, mint az újabb tv-knél a dinamikus képjavítás mikor belezavar a pc/konzol megjelenítésébe, nekem akkor produkált ilyet ha nem játék módban használtam a tv-t hozzájuk.

A monitorom Samsung S24F350.

Félre értetted szerintem, a régi volt TV, a mostani amit vett az már monitor :slight_smile:

A előző TV-vel kipróbáltad a hiba után is? Ha nem, akkor kérlek próbáld ki, hogy nem-e a vidikari szart be pont ekkor… :\

Az a helyzet hogy a régi tv-m amit használtam annak alapból rossz volt a képe . Tehát az is homályos volt , de amikor egy játékba az egeret mozgattak pl, akkor nem akadt tök lazán ment.

Hány Hz-re van állítva?

72hz re van állítva de néha 60

Sziasztok…a segitségetek szeretném kérni,nekem egy ilyen problémája lett a monitoromnak

Lett egy szép fekete árnyék benne…
Az lenne a kérdésem, hogy be van égve?
Gondolom ez már kuka lesz idező jelbe,de hátha tud valaki valami érdemlegeset mondani számomra
Köszönöm előre is…
Üdv: Gábor

Megfeküdt a háttérvilágítás. Ha viszonylag régi, akkor egy fénycső vagy annak tápja. Általában bagóért javítható ha nem maga a cső pörcent meg, egyéb esetben gyorsabb és alig drágább venni egy újabb használt moncsit.

Ha még garanciális, akkor meg szervíz.

sajnos nem garis…most rendeltem egy acer nitro monitort,amúgy is már ráfért a fejlesztés, 6 éves monitor volt ez már

1 Like