Monitor segítség kérés

Sziasztok!

Monitor szeretnék vásárolni, első sorban iroda célokra, ami lényeges, hogy 2560x1440 és 27" legyen. Ezen felül melyik tényetőket érdemes még figyelembe venni? Nyilván a válasz idő nem olyan lényeges.
Esetleg milyet tudtok ajánlani? És természetesen minnél értelmezhetőőb áron.

Köszönöm, minenkinek a segítséget!

A build ajánlóban találsz monitorokat is. Ez nincs benne, de szintén irodai használatra most vetettem egy ilyet:

Enyhén gameres megjelenés, de szerintem irodába is elmegy. IPS panel, 100% sRGB színtér, matt, 75 Hz. Szerintem pont tökéletes.

3 Likes

Köszönöm!

Én ezzel szemezgetek már egy ideje. Tudnátok véleményt mondani róla legyszives ?

Esetleg tapasztalt ? Vagy ar értek arányban nem megfelelő?

Jónak tűnik. A build ajánlóban lévő LG-kkel hasonlítsd össze tudásban és árban is.

Rendben, köszönöm szépen!

Tudtok segíteni legyszives , hogy mi a kulbseg a két monitor között?

https://www.displayspecifications.com/en/comparison/9de311e490

Az egyik 2019-es modell másik 2020-as, ez alapján az újabban (27GN850-B) több funkció van. A fentebb linkelt oldalon van összehasonlítás. Nem teljes a leírás róluk, de alapnak nem rossz.

1 Like

Én úgy látom hogy a GL típusban vannak több funkciók. Pl USB 3.0, stb a másikon csak 2.0van! Vagy valamit nem látok jol? Amúgy köszi a segítséget. Nem nagyon értek hozza, és szeretnék egy jobb monitort venni.

1 Like

@rudolfmarci sikerült választani? Pont ezzel a 2vel szemeztem én is. esetleg tapasztalat ha megvetted?

Igen, persze. Már használom a 27GL850 et 3 hónapja kb. Nagyon szép képe van, nem bántam meg,hogy megvettem!

1 Like