Monitor Tapasztalatok

Sziasztok!

Véleményt szeretnék kérdezni, hogy valakinek van e hasonló kategóriás 34"-es monitorja mint pl ez : LG 34UM69G-B Monitor és kb normál távolságból ahogy nézi az ember kb 50-70cm mennyire jön ki a méret miatt az 1080p és mennyire pixelesedik a kép?
Valakinek esetleg van tapasztalata vagy látta már a külömbséget közelről személyesen a 34" 1080p és a 34" 1440p között?
A kép minősége érdekel, hogy ha úgy adódna akkor kifizessem-e a nagy méret miadt a dupla árat az 1440p-re , vagy ha annyira nem eszi az ember szemét a pixelesedés akkor nem biztos, hogy kifizetném.

Előre is köszi Srácok!!

34"-re mindenképp a minimum 1440p ha átlag (60-70cm) távolságból nézed. 1080p-vel nem mennék 27" fölé.

https://stari.co/tv-monitor-viewing-distance-calculator

Mno nekem pontosan ilyen monitorom van mar kb fel eve :smiley: Szerintem boven jo. Nekem nem tunt fel meg 1x se, hogy pixelesedne… Mondjuk az is igaz, hogy azert lett vegul ilyen es nem 1440p, mert nem hiszem, hogy a jelenlegi konfigom valoszinuleg nem birna :smiley:

Köszi srácok.
Minden tapasztalat jól jön a döntés előtt.

Egyszerű egyébként a dolog, megveszed az olcsóbbat neten, van 2 heted visszaküldeni és visszakérni a pénzt.

Ha téged zavarnak a pixelek, még mindig megveheted utána az 1440p-s modellt.