Monitor Vásárlás 30-40k!

Sziasztok. Ajánlanátok nekem olyan 30-40k-ért monitort? Semmi extra igényem nincs, full hd elég. Úgy tervezném hogy black friday-re talán az ajánlottakból lesz valami leértékelt és esetleg 20-25-ért be tudom húzni. Ha akkor nem, akkor karácsony fele tervezem, akkor is a 30-40k árban. Esetleg lehet 50k a max ha mindenképp olyan hogy sokkal többet tud vagy sokkal jobb azért a plusz pár ezer forintért. Hardverileg egy i5 4460, radeon r9 270 8gb ram-os géphez lesz, második monitorként lenne, most egy 19-es hd monitor van. Köszönöm előre is.

Szia!
Én most LG 24MP59G-P-t használok, egy elég belépő szintű gaming monitornak mondanám (FHD, Freesync, IPS, 75Hz)
Gyönyörű a képe, nagyon sok a beállítás rajta. Élmény rajta a gaming. Ilyen árkategóriában hozzá lehet jutni. De ha nem tetszik azt javasolnám, hogy csak LG-t vagy ASUS-t nézz, nagyon max Samsung-ot. :slight_smile:

áááh, köszi, ezt pont ajánlotta haver is külön. megnézem majd mindenképp, hátha valahol leakciózzák blackfridaykor.

Nekem ez van LG 25UM58-P Monitor és qurva jó. Már 46e körül meg lehet venni, talán black fridaykór kifogod 40e-ért.

Szia! Én ezt használom: aoc i2381FH
Nekem nagyon bejött, kellően nagy, IPS, szép a képe, vékony a keret és dizájnos a talpa! (Stabil is)
Ha jól emlékszem kb 42k

ASUS VX239H én ezt választottam 45. volt asziszem. Teljesen jó!

annak az aoc-nak tényleg szinte nincs kerete??

11mm es kerete van, a.i ebben az arkategoriaban az egyik legkisebb, meg az asusnak van hasonló

Jah amit irtam annak is nagyom kicsi kerete van alul vastagabb!

De a neten sok mindent össze vissza irnak az AOC monitorrol, főleg csatlakozók teren, én is meglepődve bontottam ki, csak egy HDMI és egy VGA csatlakozó van rajta. Volt ahol ketto hdmi-t írtak, meg ilyenek

az LG 24MP59G mellé még kiválogattam ezeket:

Sziasztok.

Új monitort szeretnék venni hasonló árkategóriában (max. 45k) kérdésem, hogy van e látható, érzékelhető különbség a 60 és a 75hz monitor között, illetve, hogy ha csak HDMI csatlakozó van rajta azzal kompetitív játékban mennyire nagy az input lagg a DVI-hoz képest.

i5 7500
2x4GB ram
1050 Ti

Lg 24mp59gp

75hz
5ms
1080p
Display port/hdmi
Ezt ajánlom.

Van különbség
Nem nagy az input lagg

Köszi, elég jól néz ki, árban is jó :slight_smile:

Sziasztok! Én is hasonló kondiciókkal keresek monitort. Az LG 24MP59G-P mellett még az AcerVG240Y tűnt jónak. Azzal kapcsolatban van valakinek tapasztalata? A kettő közül melyik a jobb? Előre is köszi!

Elég vacak a panelje, hiába IPS, a válaszideje is elég pocsék:

Inkább az LG

Köszi!

Szia! Vásároltam egy LG24MP59G monitort (ami egyébként így elsőre jól működik). De az aida64 -ben és az Nvidia vezérlőpulton is SAMSUNG monitorként jelenik meg. Szeretném kérdezni hogy ez így normális!?
Előre is köszi a felvilágosítást.

Nem, de igazából semmi jelentősége.

Attól féltem egy egész más monitort kaptam lg burkolatban.