Motorosok vannak itt? :D

Én budapesti vagyok és egy Suzuki TL 1000 R-em van. Előtte GS 500-am volt. :slight_smile:

6 Likes

Mindig is akartam egy modern cofe racer-t. Majd ha Isten is úgy akarja lesz egy nekem is. :relieved:

1 Like

Hát ezt, hogy nem vettem észre eddig?!? :scream:

Üdv mindenkinek!

Yamaha YZF-R1 (fekete) és egy hozzá ‘passzoló’ környék: Pécs.

Dettó, Somogy, Aprilia SR 50 :DD

Pest megye.

-Yamaha Aerox 50 (első motorom, 50cc high-end)
Robogós találkozókra

-Suzuki DR-Z 400SM [az 50 pacis;)]
Ha meg lesz a jogsi akkor utcára

-Yamaha YZF 450 (még nem az enyém, de kb 1 hónap múlva igen)
Értelemszerűen pályára

-Honda XL 600
Egy kis erdőjáró

Következő életcél: a drz helyett xt660x aztán pedig ha kicsit olcsóbb lesz akkor egy xtz1200 super teneré. Yamaha FTW<3

Srácok… Lényeg a fokozatosság!!!

Van egy 81-es Honda CB750-em, ami pár éve meglehetősen kávésítva lett (saját elképzelések alapján, fényezést tekintve is), de sajnos még nincs kész (lapátolni kellene bele a pénzt :frowning: )

10 Likes

Sziasztok!

Nagyon jó, hogy feljött a téma.

Most jutottam el oda, hogy vennék egy sajátot. Nekem nagyon tetszenek a retro sílusú motorok, mint például a Kawasaki W800, de ezt még egyenlőre nem tudom magamnak megengedni, így marad a másik kedvenc a chopper.

Nagy valószínűséggel egy Yamaha Virago-t fogok venni vagy idén év végén vagy jövő év elején.

Ha most nem veszel W800-at, akkor azt már nem is fogsz (legalábbis újonnan, de használtan is nagyon ritka), mert az idén gyártják utoljára. (szaros Euro4-es normának nem felel meg a léghűtéses ikerhengeres blokk)
Az meglehet, hogy kijönnek jövőre valami vizes blokkal, ami még jól is néz ki (mint a Triumph T120), de gondolom az ára is ott lesz.

Ó, ezt nem is tudtam. Hát sajnálom, mivel nálam ez lett volna az etalon. Az a gond, hogy használtan is 2,5 - 3 millió között mozog, ennyit meg jelenleg nem tudok erre fordítani. Talán később szerencsém lesz.

Ma direkt megnéztem és van egy W800 1,7-ért, 2012-es első széria, 36ezer kilométerrel. Tűrhető.
A tesómnak van egy W650-e, jó kis gép, de nem adja el, hiába fűzöm jó régóta :slight_smile:

1 Like

Nagyon szép darab. Grat hozzá már most @n000rbihun

Nekem ha sok sok sok pénzem lenne akkor egy Suzuki RE5-öt restaurálnék… Imádom a wankel motort.

2 Likes

Köszönöm. Egy CR karbisor kellene még rá és némi finomhangolás, aztán lehet húzni a fülét :slight_smile:

1 Like

Sziasztok, jelenleg robogózom (50c^3m) gyakorlás képen erre lett letéve a jogsi. Ez jelenleg egy Gilera Stalker. Később egy Honda CRF 250-re vágyom (180cm vagyok és viszonylag hosszúak a lábaim). Nekem mindig nagyon tetszettek az ilyen motorok karcsúsága :smiley:

(Nem saját kép, de pont ugyan ilyen, sajnos én olyan vagyok mint egy vitorla rajta xD)

Hát, most hogy a rendszer kicseszett velem (fel emelték az A korlátlan kategóriát) így csak jövőre lesz jogsim… A drz-t eladom és egy ismerősöm által behozatok Angliából egy Suzuki RE5-öt. (kB 3-4000 font) és azt fogom restaurálni.

Nagyjából ez a végeredmény amit szeretnék.

Egyenlőre most két motorom el lett adva…
Így maradt az Aerox, a kis tuning hörcsög.
Meg az YZ 450F krosszmotyó.

2 Likes

Nekem ő a szemem fénye :grin:

Yamaha FZ6-S 2007 kicsikét átalakitva :grin:

6 Likes

Sziasztok!

Lassan egy hónapja nekem is megvan már a motorom.
Egy 1997-es Honda CB 250 F vagy másnéven Hornet 250.Elég ritka darab,de direkt ezt néztem ki magamnak és már most imádom,ez a sornégy 250 valami csodás. :slight_smile:

Kicsit már szépítgettem rajta azóta:

-Leömlő,dob,idomok,tank,lámpa búrák,kuplungkar és fékkar polírozva lett
-Esztergáltam hozzá új kormánysúlyokat
-A seggén le volt kopva egy kis részen a festék,azt ideiglenesen javítottam körömlakkal és bepolíroztam.
-Az elrohadt csavarokat cseréltem.
-Műszerfalat kipucoltam + a takarólemezt,kormánykiflit és a kormány leszorítót lefújtam.

Ami még tervben van:
-Új tükrök
-Télen teljes fényezés

Valamint készülőben van egy láncolajzó is,ennek a nagyrészével már kész vagyok,már csak egy csavart kell esztergálnom hozzá.

És most a regény után következzenek a képek. :wink:

Szállítás napja:

Szépítgetés:

Első “túra”:

4 Likes

de meg mennyre :slight_smile:
Darlington / UK
Honda CBR125RW
Honda CBF125

Most megyek majd haza nyaron A2 es a kovetkezo meg iden a
Honda CBR250RR 2016 egy alom ez a motor te jo isten :o

Szeles utat sracok :slight_smile:

2 Likes

@vab88l nézd csak !!!

ez tényleg ritka, mint a fehér Zorró… 250 ccm és sor négyes… mentél már vele? :slight_smile:

Srácok van itt valaki aki panel lakásban él és motorozik? :smiley: Hogy oldjátok meg a parkolási problémát? Hova rakjátok ha épp nem motoroztok?