Mozivárók // Új előzetesek [Movies and Trailers]

Az előzetese már megvett. :smile:

Nem tudom mennyire lesz jó, de mindenképp várom. Tetszik a főszereplő csaj anime szeme :smiley:

De amit mindennél jobban várok:

Illetve a Venom nálam is várós. Tetszik a karakter, és azt hiszem Tom Hardynál jó kezekben lesz. :slight_smile:

Legyen már ősz! :smile:

Avengers: Infinity War - Official Trailer

10 perce néztem meg, de még sokkban vagyok. Eszméletlenül durva lesz! :heart_eyes:
Alig egy hónap! #sohyped

Ó b@sszameg de várom már,a Deadpool a legjobb dolog ami történhetett a Marvel univerzummal. :smiley:

Én most egyetlen filmet várok… Infinity Wars… 156perc lesz a film… jeeezusom.
nem szoktam hypeolni magam filmekre mert általában sz*r lesz akkor, de ez pfuuu…

a trailert @sadstatue89 beküldte…

Avengers: Infinity War - IMAX Official Trailer
Info: Első film Hollywood-ban amely teljes egészében IMAX Kamerákkal forgattak.

Fentebb linkelt előzetes itt van 4K verzióban 5.1-es hangal :slight_smile:

Ma délután megyünk meglesni a Ready Player One-t. Alapból érdekelt, de mindenki ódákat zeng róla, szóval nagy reményekkel vágunk neki + utána a könyvet is tervezem elolvasni.

Bosszúállókra nagyon kíváncsi leszel én is, nagyon szeretem ezt a felépített saga-t, várom, hogy idén mivel kápráztatnak el minket… és már alig kell várni rá!

UP: Nah hát megnéztük :wink:

Nem hittem volna ez a film ekkorát fog ütni, de ez a film! Annyira talált!!! Brutál látványtervezés… a 2 főhős karaktere annyira jól lett elkészítve-elgondolva… se a csaj se a srác, nem egy szépfiú vs bombanő kategória, hanem a pont jó szint, így nem vitte el a szokásos klisé irányába a filmet. A story jó és érthető és pont annyira csavaros és agyafúrt, hogy bár elgondolkoztasson, de világossá is váljon minden a végére. Poénok nincsenek túlzásba víve, pont annyi van amennyi kell, de az valóban humoros és üt. Az egész filmet átlengi az a gamer világ, amiben felnőttünk, élünk-játszunk, hobbinak tekintünk… erre ráad a nagyon jó zeneválogatás, ami megint csak briliáns volt. Nem tudom ennyire élvezte a vetítős srác is vagy csak jófej volt, de a végén is hagyta még a fényeket, nem kurta el az érzést és egy jó 3-4 percet hagyott minket. Bezzeg a sok hmmm már telefon minden…jajj nem látunk nem igaz

Solo: A Star Wars Story Official Trailer

:joy:

Haverral megbeszéltük, hogy vip teremben fogjuk megnézni, mert minden jelenetnél hangos, női sikitások fogják elhagyni a torkomat, erős orgazmussal kisérve.

@maki7614 a trailer alapján megint egy agyfasz látványmozi lesz,de az biztos,hogy élvezhető :smiley: Várom már én is :stuck_out_tongue:

@bendeguse Egy ki van mindennel a &@#Đ hét után IMAX 3D-re beülünk és kiengedjük a gőzt mozi? :smiley:

@DanX27 rátapintottál a lényegre :smile:

Azért csípem, hogy az öreg bevállalja a saját kaszkadőr jeleneteit.

Én is úgy vagyok vele, hogy nem egy elmélkedős filmet kell várnunk, és itt-ott buta is lesz. De annyira szeretem gyerekkorom óta a dinókat és a Jurassic Park filmeket (igen, a 3-at is), hogy nem érdekel, és jól fogom rajta érezni magam :smiley:

Hát b@zdmeg,ha valaki azt mondja hogy nem a Deadpool csinálja a legjobb kedvcsinálókat azt elküldöm Afrikába… :joy: