Mozivárók // Új előzetesek [Movies and Trailers]

“Legutóbb mikor megbíztam valakiben a szemem bánta” - Nick Fury
Hát gondolom ebben ki fog derülni kiben és hogyan.

Ha tanulnak az előző Godzilla hibájából, és a szörnyeken lesz a hangsúly, akkor ez egy szörnyen jó film lesz.

Jó film? Al Pacino alakítja majd 'zilla -t ? :] Ami biztos, h szörnyen látványos lesz. Moziban kell(ene) megnézni !

Japánban :frowning: már adják viszont remélem hamarosan érdekezik EUba is uhh de várom :smiley:

És ott van Ő! Óóó mily’ csodás Jake Gyllenhaal!

3D SBS előzetes Alita: Battle Angel-höz:
image

THE HYPE IS REAL!

Végre egy rendes Joker film… nagyon várom.

Az előzetes ígéretes, kíváncsian várom a filmet!

Star Wars: Episode IX

Nagy az utálat a még meg sem jelent film körül de én kifejezetten várom… a last jedi humoros oldalala nem jött be , viszont remélem, hogy ez a rész szépen lezárja és kerekké teszi ezt a történetet. Sokan elfelejtik, hogy a klasszikus trilógia részei is ködösek voltak míg a 6. részben el nem varrták a szálakat!

Kivélelesen a másik oldalnak szurkolok. Ez a csaj elérte, hogy ne akarjak SW vetítésre menni -.-
Meg megint a nyomorult, buvalb…, nyavajás sivatag. A jó életbe már. Az előzmény-trilogiában megmutatták, milyenek a hiperfejlett városok. És a rajzfilmsorozatok. Azoknak is változatos a látványvilága.
Egy időugrás kellene 1000 évvel vissza vagy előre. Nem ezt a 40-50 évet körbetáncolni nagyonsokadjára.
A rog one volt az egyetlen igazi sw, amióta az egeres cég elkezdte kiszipolyozni.

Én olvastam pár helyen hogy 10.ik rész is lesz mármint hogy nem ez lesz a befejező rész. Most akkor ez az utolsó vagy tényleg lesz még egy 10. része?? Tudom hogy a trailer is ezt írja csak kíváncsi vagyok és reménykedem hátha még egy részt kapunk ezen kívül

(Azért az ütött volna ha Mace Windu azaz Samuel L. Jakcson a nevetés után tol egy olyat hogy : Motherfu… :smiley: )

Nem 10. rész lesz, hanem külön Star wars filmek, és elvileg új trilógia is jön, meg persze a sorozat (esetleg sorozatok).

Remélem megjön az eszük előbb utóbb, és kapunk egy JÓ old republic sorozatot, akár (még jobb lenne) ha a sith oldalra fókuszálva. Tulak Hord, Darth Nihilus, Bane, Marka Rangnos, Exar Kun na meg persze Revan bővan ad anyagot jó pár évadra.

Köszönöm és remélem én is hogy így lesz hogy valami sötétebb témájú trilógiát kapunk már…

Én a Démonok között univerzumos új filmeket várom :smiley:

Ezekhez még érkezik az Apáca 2 és a Crooked Man (a görbe lábú ember a démonok között 2-ből), de ezekről még nincs trailer.