Multiplayer játékot keresek

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy realisztikus stílusú(pl: r6s, csgo, pubg) multiplayer fps-t PC-re?
Főleg Free to Play játékot keresek, hiszen ha nem jön be akkor nem szeretnék pénz ki dobni, de nem feltétlenül baj, ha pár euróba kerül.
Válaszokat előre is köszönöm!

Miért nem azokkal próbálkozol amiket felsoroltál?

A CS már ingyen van, az R6S alapjáték is rendszeresen akciós.

A CS-ben nem vagyok olyan jó és valamiért sokkal repetitívebbnek érződik nekem, mint a többi fps, amivel játszottam. Az R6S megvan és rendszeresen szoktam játszani, de sajnos egyre kevesebbet, mert a barátomnak, akivel szoktam tolni mostanában nem sok kedve van vele játszani, egyedül meg nem olyan fun. Ezért is keresek valami fast paced F2P játékot, amit nehezen lehet megunni.

A Survarium ingyenes, de számolj rá, hogy ruszki játék, szóval latencyben te rosszabb leszel sok játékosnál. És egy fél pixelből látnak már Téged…

Warface?
Bármelyik Battlefield (3, 4, Hardline, 1, 2)
Origin acccessben 500 forintért az összes játszható.

Köszönöm, ezt majd megnézem, hogy mennyire mondtható gyorsnak a játék

A Warface-t már néztem, jónak tűnik, valószínűleg kipróbáljuk és a BF-ekre is ránézünk, köszönöm szépen az ajánlást!

Origin accesst módosítanám havi 1200-ra, de ha 1 évet fizetsz csak 7500, de emellett még sok más játékot is kapsz.
Meg van 1 hét próba is ingyen.
A BF-eknél meg inkább az újak pörögnek, a régi verziók szerverei kihalnak sajna.

Jut eszembe vannak UBI játékok is, igaz ezek nem FPS-ek.
The Division 2
Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
Októberben jön a Ghost Recon Breakpoint

Szeptemberben 1 hónap ingyen Ubisoft előfizetés jár mindenkinek, utána meg havi 4500 forintért játszható az összes UBI cím.

Köszönöm az infókat!

Esetleg Escape from Tarkov?