NBA playoff -ról minden ami elmondható!

Carter fúúú a mai napig az egyik legnagyobb kedvencem! Mit össze nem kosárlabdázott ez a fazon és még mindig nyomja. Asszem novemberben dobta be a 25000-ik pontját az NBA-ben.

Újra néztem a 2016-os Cavs-Warriors döntő utolsó 3 meccsét. A legendás 1-3-mas fordítás a Cavstől. fúúú az a bizonyos 7-ik meccs az elképesztő én soha nem voltam Lebron rajongó de amit azaz ember ezen az utolsó 3 meccsen össze nem melózik azt öröm volt nézni. Meg persze Kyrie Irving iszonyat jól játszott nélküle nem sikerült volna a fordítás.Két momentum volt a 7-ik meccs végjátékában az egyik Lebron monster blokkja Iguodalának a másik pedig amikor Irving gyakorlatilag megnyeri a meccset a Cavsnek azzal a bizonyos gyilkos hárompontossal.Hajnalban élőben néztem az utolsó meccset de én is felugrottam amikor bevágta azt a triplát Irving. A régi idők nagy párharcait idézte ez a meccs.
Zuttttttyyyy bele Curry arcába.

állat ezaz intro!

Szia gonzaless77!

Egy aktuális videó, amiben Scottie Pippen nagyon jól látja a dolgokat!

Köszi az eddigi linkeket! :wink: Kukoc hárompontosánál tiszta libabőr voltam!

Hááá igen Pippen rendesen odaszúrt Lebronnak. Pippennek az intelligenciája nem csak a pályán tetten érhető. :slight_smile:
Mondjuk én személyszerint soha nem foglalkoztam ezzel hogy ki mindenidők legjobbja. Bár természetesen Jordan érdemei és sportemberi alakja és mindaz amit Michael Jordan ennek a sportágnak jelent szerintem az vitathatatlan.
Akár Lebronról beszélünk vagy Kobe-ról ,Iversonról, Tim Duncanről és Jordanről mind korszakos zsenik.
Most éppen Lebron jelenti ki hogy ő a legjobb hááá lelke rajta! :smiley:
Mondjuk az egy másik dolog hogy a jelenlegi NBA eléggé felhígult nincs védekezés szinte teljesen feladják a külső dobásokat mondván majd mi is bedobjuk őket. És tényleg így van szinte az összes csapat ezt a stratégiát használja ahol állnak onnét dobják. :smiley:
Múlthéten megnéztem a Milwaukee-Brooklyn meccset és tiszta röhej volt ahogy Brook Lopez dobálgatta a triplákat ki se mozdultak rá elég lett volna ha kilépnek rá aztán már esélye sem lett volna hármasra ahhoz meg lassú hogy betörésből bevigye ziccerre nevetséges és számomra élvezhetetrlen volt aza meccs. A 90-es években egy ilyen védekezés elképzelhetetlen volt egy Pat Riley egy Jerry Sloan vagy egy Don Nelson kaliberű edző letépte volna a védők fejét ha így hagynak valakit dobálgatni. Pláne egy Brook Lopezt. :confused: