Necces téma: Te szeretnél nyugdíjas lenni?

Esté ma?

Én a magam részéről nem szeretnék olyan helyzetbe kerülni ami az önnállósógomat veszélyezteti, ugyanis az ember attól megy tönkre ha nem dolgozik, főleg akkor hogyha már idős, nevetséges hogy vannak olyan emberek akik arról álmodnak hogy egyszer majd mindent alátesznek, csak arra nem gondolnak hogy egyszer hogy egyszer majd az ágytálat teszik oda.

5 tagmondat me csak
Wearethevr

A szó klasszikus értelmében nem, és nem is számítok rá. Ha az ember azt csinálja amit igazán szeret, szóba se jöhet a nyugdíj :smile: Másrészt úgy vagyok vele, hogy arra kell törekedni hogy valamilyen formájú passzív jövedelmet teremtsek, legyen az ingatlan vagy bármi más, ami képes pénzt termelni a folyamatos aktív jelenlétem nélkül.

Szerintem minden kornak megvannak a maga szépségei :slight_smile:

Ne félj élni. Csinálj jó dolgokat. Ne arra gondolj mi lesz xy év múlva. Hanem arra,hogy akarsz addig eljutni.
Nekem vannak problémáim a halál-félelemmel.
Engedd el ezt az “akarjak-e nyugdíjas lenni“ dolgot.
<3

3 Likes

Ez hasonló mint a “Jaj a motorozás veszélyes”, igaz, hogy nagyobb esély van rá hogy meghalsz ha nagyot buksz de mindenhol megvan az esély erre. Számomra nincs jobb drog a motorozásnál. :smile:

Örülök, hogy felfedezted a fórumot, de nem kelll 5+ éves topicokat felébreszteni, hagyd őket szundizni :wink:

3 Likes