Need for Speed: Porsche 2000

Sziasztok!

Ezt a játékot meglehet valahol vásárolni? Vagy már nyugodtan megvásárolhatom akciósan az nCore-ról?

Újan nem igazán, használtan ebay, vagy hazai adok-veszek oldalakkal lehet próbálkozni.

Esetleg hazai facebook retros csoportokban.

Aha, gondoltam megkapom valahogy online is :frowning: … mennyire jól néz ki ez a játék :open_mouth:

Legjobb, legszebb NFS… legalábbis számomra. :slight_smile:

A régi idők egyik legjobb játéka.
Szerencsére, annak idején sikerült megvenni PS1-re. :slight_smile:

Nekem csak az Underground 1 maradt meg nagyon és az MW :slight_smile: Örök klasszikusok

Számomra is a kedvenc NFS amit valaha kiadtak. Ez még mégy egy másik kor szülötte amikor teljesen más érzést nyujtott ez a sorozat.

Azt viszont megjegyezném, hogy nem olyan kösszű működésre bírni manapság hacsak nem virtuális gépen egy Windows XP vagy Windows 98-al próbálkozik az ember.

Off:
“Az régi idők egyik legjobb játéka.” , “az MW” - “Az”, “ez” -t magánhangzóval kezdödő szó követ “A”, “E” mássalhangzóval kezdödő szó követ…

Ezért nincs olyan, hogy “az másik” hanem “A másik” és nincs olyan, hogy “ez kornak a szülötte” hanem “E kornak a szülötte”.

Off:
Igaz, igaz, a gyors gépelés hibája. Köszi, hogy szóltál!

Nekem valamiért a PS1 verzió jobban bejött… nem feltétlenül szebb, viszont a menü rendszer, meg a zenék jobbak.

Egyik legjobb NFS volt az első után… De rég láttam :slight_smile:

Lehet megpróbálom én is PS1-en, ha sikerül elindítsam :wink: … de így csak a torrent marad :frowning: