Nem kapcsol be az épített gépem

Sziasztok pár napja vettem az alkatrészeket vadi újak kivéve a videokari. I3-9100f asrock h110m-dgs 8gb ddr4 2666mhz ram és egy gtx 750 videokari. Az a problémám hogy összeszereltem a kézikönyv szerint de nem reagál semmire. Ilyenkor mi a teendő? Küldjem vissza a boltba az alaplapot?

Szia!

Gép többi része miből áll?
Én a procit is visszaküldeném ha 14 napon belüli a vásárlás.
Mennyi kereted van a gépre?

2 Likes

Öhm… Ezek mióta kompatibilisek egymással?

4 Likes

Csak hogy érthető legyen, nem azok, ez a gép sose fog elindulni.

4 Likes

Küldj vissza mindent, ha még tudod. H-s lapok még irodai felhasználásra sem igazán jók. 9. gen Intel halott platform. Emellett mindennek az ára az egekben van, most nem szabad vásárolni. 1-2 hónap múlva nézz vissza és az ajánló alapján vásárolj. Így el tudod kerülni a kompatibilitási hibákat.

Ha pedig kérdésed van, érdemes vásárlás előtt feltenni őket.

1 Like

Uuuu nagyon szepen koszi😅 bocsi kezdo vagyok ezt nem tudtam. És milyen alaplapot ajánlasz a proci mellé?

Leginkább semmilyet, mivel a 9. gen procis alaplapot nem tudod tovább fejleszteni.
Nem pénztárca barát.

Egy h310-es alaplapot szeretnék venni mert ennél jobban nem szeretném fejleszteni. Ez lenne a végső gép

Végső gép meddig? Egy évig, háromig, ötig, örökre? Ennek a konfignak akkor is kevés értelme van ha az unokáidnak is ezt a gépet használod.

Jovore tervezek egy jobb videokarit es plussz ramot

De igen ez lenne a végső ameddig meg nem unom

1 Like

Milyen videókártyát tervezel?
RAM-ot csak kitben fejlessz ne egyesével.

1 Like

Egy 1660ti-t terveztem