TheVR Fórum

Nem tudok belépni

Sziasztok
Egyszerre több böngészőből is be voltam lépve, most Chrome nem enged belépni, telefonon és Firefox belépve maradtam. Erre van valami megoldás? Leggyakrabban Chrome t használok.
Előre is köszi

Gyorsítótár ürítés így első körben + nézd meg incignitóban is.

Ezeken már túl vagyok.
Ja és twitch belépés nem működik.

E-mailes belépést kell használnod, a regisztrált drótposta címre küld egy tokenes belépési URL-t.

2 Likes

Twitch-csel nem is fog engedni. Ismert a probléma régóta, megoldás pedig még nincs rá. @LengyelB2 azt hiszem tud valamit manuálisan segíteni, de lehet már RozvM leírta az egyetlen lehetőséget.

1 Like

En hozzatennem, hogy van amikor a mailes se mukodik, en legutobb twitter accounttal tudtam visszalepni :smiley:

Nekem errol az ugrik be, amikor meloban jelentettem egy alkalmazas hibajat, ami instant kekhalalt okoz, erre megkaptam, hogy azt ne csinaljam, helyette adtak egy alternativ, kevesbe kenyelmes megoldast… Hat kiraly :smiley:

1 Like

Off: Egyszer és utoljára voltam TB által finanszírozott allergológián, laktóz vizsgálaton. Mondom az orvosnak, hogy bizonyos csonthéjasok fogyasztásakor (mandula, török mogyoró) úgy érzem, hogy beszűkül a torkom. Válasz: akkor ne egye azokat :laughing:

1 Like

Az aktiváló emailt beaktivaltam, de a böngésző bezárása után kizáródtam az összes eszközről. Egy jelszó emlékeztető úgy tűnik megoldotta a problémát.
Köszi a segítséget mindenkinek.

3 Likes