New Era - Real Talk - utitárs kereső

Sziasztok!
Kérdésem a következő lennea kérdésem, Dunaújváros környékéről valaki jön a New Era - Real Talkra ? :slight_smile:

Bp-i vagyok és megyek!
Egyáltalán ki jön még?

Én maradok a streamnél, biztos távolságban a tömegtől :smiley:

Hát remélem leszünk egy jó páran :smiley:

Heló…Én onnan megyek, de azért érdekelne, miért kérdezed… xDD Már úgy értem, ha abban reménykedsz, hogy valaki kocsival megy, és akkor elvisz, akkor nem tudok segíteni, mert busszal megyek xDD

Nem remenykedek ilyesmibe igazbol anyiban reménykedem hogy nem egyedül kellene utaznom :slight_smile: én pusztaszabocsról megyek csak azért kérdezem hátha akad egykis társaság barátkozás céljából :slight_smile:

Ja értem :slight_smile: Hát gyors járattal szoktam menni, ami alapból nem áll meg sehol, de úgy nézem, a lassú busznak sem esik útba Pusztaszabolcs, ami tőlünk indul, úgyhogy bocsi :sweat: Azért, remélem, találsz magad mellé Ninjon-útitársat :smiley:

Innen sajnos csak vonat megy :confused:

Én Fehérvárról megyek vonattal, Délibe érkezek :slight_smile: ha Székesfehérvárról megy valaki, szóljon, aztán összecsapódunk még itthon :stuck_out_tongue:

@mokus219 és @gogregina én Dunaújvárosból megyek és mindenképp autóval terveztem az utat :slight_smile: Ha van kedvetek, csatlakozzatok :slight_smile:

@wedleslie Na szegényem hol tervezel megállni a belvárosban? :smiley:

Akvárium mellett van egy parkolóház, meg ha ott nincs hely, egy kicsit beljebb van 5 parkolóház :smiley: ez a gondolatom, mert nem tudok máshogy este hazajönni :smiley:

Paulay Ede utcában, Király utcában idáig mindig meg tudtam állni…érdemes ott megnézni max picit sétálni kell :slight_smile:

Nem akarok külön topicot csinálni neki, és engem az érdekelne hogy Győr-böl megy e valaki autóval? Leginkább azért mert én a végéig tervezek maradni (Radics Peti koncert végéig) és 23 óra után már csak reggel indul vonat, és esetleg ha lenne egy kimaradt hely és el is hozna akkor azt nagyon megköszönném.

Megjegyzés: Nem vagyok stoppos sorozatgyilkos, és összehajtva a csomagtartóban is kényelmesen elférek :smiley:

ezt a hozzáállást igazán Ninjonosnak tartom, remélem tudnak neked segíteni a közösség tagjai.

Halihó, elvileg mi maradunk végig ugyhogy hazatudunk hozni ha úgy van! :slight_smile: Írj ha még aktuális!

Pontosan, én is a kényelmes karosszékből. De legalább streamnél is lehet kommunikálni a többi nézővel :slight_smile: