Ninjon Értelmező Kéziszótár

Kukri - Egy olyan kard/tőr forma, mellyel messzire lehet célozni, aránylag pontosan. Nem minden esetben nagyot sebezve.

Itt vigyorgok az összesen, hatalmasak vagytok. :smiley:
Valaki küldje be a srácoknak HH-ba. :smiley:

TRIGGERED

Volkswagen*

Egyébként Endre nem megvenni akarta a cuccokat?

Én úgy tudom, hogy elkérni, ami nem kell nekik :smiley:

Na, ez a Pöcskinsz korrekt definíciója :slight_smile:

Kimerítette a fogalmat :smiley:

FOR SCIENCE! :smiley: Belemenni az ismeretlen helyzetbe, hogy kiderítsük mi is van :smiley:

sunen A női nem egyik a ninjonok által gyakran használt szinonimája.
a terv hibátlan Akkor használjuk, amikor jól megtervezünk valamit ami aztán sajnos nem sikerül.
majdnem fagyos lett a hangulat A kifejezés arra, amikor egy hajszálon múlik valaminek a sikere, de végül összejön.
taktix A taktika egy amolyan ninjonbeli kifejezése.
potato Kifejezés arra ha valaki nem tud célozni egy játékban.
wooden PC Az olyan személyi számítógépekre használjuk, amiken a mai játékok már nem futnak el normálisan vagy egyáltalán el sem futnak.
banhammer A bannolás meghatározó szimbóluma a ninjonoknál. Ez a kitalált tárgy általában a VR és a moderátorok kezében található meg és ezzel dobják ki a chat-re nem való embereket. Bár egyes források szerint a banhammer nyele Azmoilleusz-nál, míg a feje Janinál van.
double the action Aki tud rá jó leírást írhat hozzá nem mertem kisérletezni vele. :smiley:
das hund Ennek az eredete számomra nem teljesen világos, aki akarja leírhatja hozzá a leírást.

double the action: Több esetben használatos a közösségeb belül. Pl. Amikor valaki co-op játékot játszik a pajtásával. Amikor valakit két ellenfél vár egyszerre. Amikor dupla karddal aprítja az ellent.

Így jó? :smiley:

Ez így jó. :slight_smile:

Amúgy ilyenkor jön jól, hogy anno elkezdtem VR ivójátékhoz összeszedni egy csomó ilyet. :smiley:

https://forum.thevr.hu/t/ki-azaz-endre/20459/2?u=vizesninjonkovacs

Annyira durva, hogy Endre akkora legenda, hogy külön idézhető topic van róla. :smiley: Már már Encon szint :smiley:

Mea culpa, mea maxima culpa!
Köszi @VizesNinjonKovacs :slight_smile:

Csak Encon-al találkoztam is személyesen Endrével sajnos sose fogok. :smiley:

@eleocharis Én csak belinkeltem. :wink: Aki tudni akarta “Ki azaz Endre?” annak csak rá kellett keresni.

das hund valami német dolog. Bármilyen német eredtű dolgra használjuk.

Így jó @Atanos?

A sunázó kimaradt a 3 alaptámadásból.

10:00-nál fény derül a Das Hund eredetére! :smiley: