Ninjon Értelmező Kéziszótár

Srácok nagyon királyak vagytok így 1-2 dologra értelmet nyertem megértem mostmár a dolgokat! :smiley: Köszi szépen nektek !! :smiley:

Sőt a “megdzsonizta” ha jól emlékszem előkerült a régi Xbox360 és PS konzoloknál is, mert azok a konzolok vannak “megdzsonizva” amiken futnak a tört és/vagy másolt játékok is. :smiley:

Valamikor említették a srácok (valamelyik HH, Jani még nem volt a keretben, nem volt chat), hogy a boltban használták ezt a kifejezést a jail breakelt iphone-okra.

Valóban volt ott is, de volt ebben a videóban is igaz csak odaírták de benne van ebben is 9:15-től :slight_smile:

Das Hund jelzővel János Stefan Welker-t illette ami ebben a videóban hallható 15:48-tól:

na valaki rakja már be negyedjére is :smiley:

#nohomo :slight_smile:

huhh ez olyan Jani féle meggondolatlanság volt :smiley: Le sem esett eddig :DDDD

Tegnap írtam ki a bejegyzést, és máris “EPIC Topic”?! :scream::heart_eyes: Olyan jó kiegészítéseket javasoltatok, hogy muszáj volt beleírnom őket az eredeti bejegyzésbe, sokról nem értem, hogy nekem hogy nem jutott eszembe :smiley: ( A Volkswagen-t javítottam, köszönöm…valahogy sosem vagyok képes helyesen leírni :tired_face::sweat_smile:)

Jól tetted, már várom mikor jelenik meg nyomtatásban :slight_smile:
Ha ügyesek leszünk még a valami tantervbe is bekerülhet :slight_smile:

vagy csak szimplán megjelentetni egy kis füzetecskében :smiley: ilyen minibookban :smiley: simán adnám :smiley: szépen megszerkeszteni képekkel, rajzokkal meg stb :smiley: nagyon fun lenne

Én támogatom, aztán ki kell adni :smiley:

Az első TheVR-Magyar értelmező szótár.
Prod. by: TheVR community

Loszi: Los Angeles csodás városa becézve.

Hogy nőne köröm a …: Nem mindig befejezett szitkozódás, legtöbbször Pisti által mondva. Gyakori mondatvég a “pöcsödre”

Sapi: Pisti által használt kék sapi. Általában egy dühkitörés előzi meg a felvételét illetve ezzel jelzi a rutinosabb nézők számára a nem éppen felhőtlen hangulatát.

Cica: A csatorna elejétől a fiúk biztokában lévő kultikus plüssállat. Szerencsehozó tulajdonsággal rendelkezik. Különös ismertető jele: Fehér cica Youtube-os sapiban

Banhamák: Az a fiktív hely ahol a bannolt nézők és trollok “élvezik” a megérdemelt pihenésüket, távol a chattől és egyéb hozzászólási lehetőségektől.

Cöcimalac: Minden játékban szereplő olyan állat amely a disznófélék családjába tartozik.

Titkos fal: A Dark Souls szériában található titkos helyek “kapuja”. Valamilyen interakció hatására megnyílik és feltaárja titkait. Természetesen azóta más játékokban is ezt a szóösszetételt használják. Legtöbbször Pisti használja.

Kiegészítés még várható :slight_smile:

Módosítva:
(2018. 01. 23. 0:47 (Banhamák))
(2018. 01. 24. 13:00 (Cöcimalac))
(2018. 01. 31. 12:42 (Titkos fal))
Minden esetre @gogregina nagyon jó ötlet volt tőled. Jár a GG

Szisza: minden macskafajta megnevezése :smiley:

Ezek is jók, bár nem tudom…a második pontot én inkább Zsozéatyához tulajdonítom, ti nem? :smiley:

Csinálhatok hasonló online kiadványt mint a PUBG: Eredet Történethez :smiley: :slight_smile:
https://forum.thevr.hu/t/pubg-eredet-tortenet-szavazas/20726/43?u=dani0001414

poh: nyolclábú sok szemmel megáldott lény, amely képes falon mászni, vagy plafonról fonala segítségével lógni

Valaki leírhatná a gecon-t aki emlékszik, hogy mit mond róla Pisti, a Nioh végigjátszás alatt született meg egy hajós résznél, de már nem emlékszem rá pontosan.

Thető: A tető hangsúlyosabb kifejezése (eredete Nioh "Beszakadt a THETŐ! "

Gecon Pisti ninjonmester szerint a világ geconokból épül fel (eredet: Nioh)

Igen. Gecon részecskékből/atomokból :joy::joy::joy: