Ninjon Értelmező Kéziszótár

Budi: gyakran előforduló rituális, szent hely a ninjonok számára, melynek kettős jelentése van. Vulgárisabban kifejezve az a hely, ahol mindenki “összefossa” magát. Ez jelenti a kifejezés szó szerinti jelentését, egyfajta megkönnyebbülést, mely az emésztés részét képezi, de többlet jelentéssel bővül erős érzelmi reakciót kiváltó (más szóval: félelmetes) szituációkban. Ezt gyakran kíséri a “Helló?!” (lásd fentebb) kifejezés.

Zeneszoba jelentését is belőhetné valaki :smiley:

Jax, Jackson: szintén (általában erősebb) ellenfél megnevezésére használatos kifejezés. Pisti használja főként single player játékok alatt (pl. Alien Isolation). Mostanában kevesebbet halljuk.

it’s a fire ~lásd: baszó, debröi

TheVR szótár hasznos , vicces és alapkövetelmény lassan :smiley: Lassan már annyi arany köpés lesz hogy felelni is lehetne belőlük :smile:

Tövári: jelentése megegyezik a TheVR jelentésével. Eredete: Molnár Krisztiánnak sikerült így kiolvasni a TheVr-t.

Túl a 100 lájkon, jesuschrist! :scream: Amikor felraktam, abban sem voltam biztos, hogy sokan lesznek, akik végigolvassák, köszi mindenkinek! :sunglasses: …egyébként folyamatosan írom hozzá a baszó javaslatokat, csak a Fórum már nem enged ennyi embert megjelölni egy bejegyzésben, de a nevet attól függetlenül odaírom mindenkihez. :smiley:

Holnap majd összeírom az eddigieket aztán felrakom ide valahogy :smiley: fantasztikus ötlet volt jár a GG!

A VR- Dwayne Johnson, alias"TheVR Pisti". Vin Diesel, alias “TheVR Jani”

Mackósajt vagy macisajt: Általánosságban az ellenfelekre használt megnevezés. Méretesebb ellenfelekre Pisti a “nagy mackósajt” jelzőt is használja.

A Tövári sztem onnan ered, hogy egy farm szimulátorral jászottak a srácok és Jani beköszönt. Sziasztok! Ez itt újra a Tövári!

A “Tövári” kifejezés Molnál Klisztiántól ered, amikor egy videójában - feltételezhetően ittas állapotban - nem tudta rendesen kimondani a csatorna nevét. :smile:

Nem nézek Krisztiánt. De hallottam róla :joy::joy::joy:

Én se nézem, de ennek utána kellett járnom :smile:

zeneszoba az a fiktív hely, ahova el kell húzni, azaz odamenni.
húzzál már a zeneszobába kb na menj már! Olyan esetekben használjuk, ha valamin igazán meglepődünk.

Horrora akadva 1.
-Cindy menj a zeneszobába.

• Micsoda nem értem!
  • Menj a zeneszobába.
  • Még mindig nem értem.
  • Húzzál már a zeneszobába!!
    (Régi szép idők…) :slight_smile:
    Ui: Gerapppááá

Én azt hittem, hogy Molnár Krisztián TÜvárit mondott.

@airlady A farmos videó szeptemberi. Krisztián pedig már két hónappal korábban előadta magát :smiley: https://youtu.be/aTePfHkQDlk

@bazsi_13 Azt mondott, de Janiék Töváriként vették át.

Asszem ezt kiveséztük. TheVR a király, Krisztián pedig… hm. Olyan, amilyen. Ennyi :grin: